Bądź silny

Bądź silny

Wiele pisałam o emocjach … Emocje negatywne wytwarzają szkodę na poziomie mentalnym, fizycznym, duchowym i emocjonalnym, w zależności od intensywności ataku psychicznego. Osoby, które wysyłają negatywne emocje, aby cię skrzywdzić, czasem robią to nieświadomie. Ale są osoby które w sobie pielęgnują uczucie zazdrości Osoba zazdrosna która chce cię skrzywdzić,

celowo. odczuwa swą zazdrość, niechęć, gniew a nawet nienawiść uczucia negatywności maja nad nią przewagę, jej bezwolność jej celem nienawiści chęć zemsty skrzywdzenia istoty nie patrzy na uczucia innych tylko swą bezwzględnością odsłania oblicze nienawiści. Jest to okrutne być ofiarą takiej osoby często taka osoba wkręca do swego okrutnego planu innych. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie są zazdrośni o ciebie, niektóre z nich to:

Radzisz sobie lepiej od nich
Twoje życie idzie naprzód, ale ich nie
Ludzie lubią być w pobliżu, a nie oni
Jesteś lepszy od nich pod względem wyglądu, kariery, małżonka itp.
Brakuje im pewności siebie
Boją się, że jesteś lepszy od nich
Ich własną słabością jest to, że zaniedbują
Kiedy jesteś atakowany psychicznie, istnieje wiele symptomów, które mogą cię ostrzec i chronić.

Na przykład zaczynasz widzieć koszmary, cały czas czujesz się wyczerpany i smutny bez powodu, bóle i choroby stają się częścią twojego życia, brakuje ci energii nawet do wykonywania codziennej pracy, zaczynasz wątpić w siebie, depresja staje się twoją partner, a otacza cię znacznie więcej negatywności.
Atak psychiczny może całkowicie zaszkodzić twojemu życiu i musisz się chronić

Jeśli nie podejmiesz żadnych działań, ten negatywny atak może całkowicie zmienić twoje życie. Oto kilka wskazówek, które mogą ci pomóc:

Znasz swojego wroga
Nie tylko z intencji, ale twój wróg również spróbuje zaatakować cię fizycznie, zwłaszcza słowami.

Spróbuj rozróżnić autentycznych i fałszywych ludzi wokół ciebie. Oceń, co mówią ci inni, z różnymi konsekwencjami.

Osoba, która jest o ciebie zazdrosna, chętnie by cię zobaczyła i możesz to ocenić nawet po ich wyrazie.

Bądź czysty
Nie jesteś podobny do wroga, pamiętaj o tym! Zazdrość jest jak płonący ogień, który rani serce człowieka. i niszczy wszystko dobro.

Jeśli ktoś jest o ciebie zazdrosny, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to pozostać pozytywnym. Nie walcz z ogniem w ten sposób tylko się spalisz. Gasić ogień wodą i pozostać na bezpiecznym podłożu.

Wyślij pozytywną energię
Zazdrość jest formą słabości. W ataku psychicznym jesteś silniejszym przeciwnikiem.

Zamiast więc wysyłać atakującemu negatywną energię, która ich wzmacnia spróbuj wysłać pozytywne energie, takie jak miłość i współczucie, które mogą je zmienić na poziomie duchowym.
Bądź silny
Bardzo ważne jest, aby pozostać silnym i pozytywnym, gdy chcesz odeprzeć każdą wojnę. Poznaj swoje mocne i słabe strony i pracuj nad nimi.

Ludzie, którzy chcą cię skrzywdzić, zdecydowanie chcieliby podważyć twoją pewność siebie a nawet twoja reputację. Nie pozwól im tego zrobić. Wybieraj tylko rzeczy, które uważasz za odpowiednie.

Chroń swój umysł i duszę, wykonując różne czynności duchowe, takie jak medytacja, spacery, joga itp. Twoim napastnikiem może być każdy w twoim otoczeniu, poznaj go nie walcz tylko nie pozwól by miał kąsek z ciebie. Zawsze dobro zwycięży- a zło powraca. Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie. Namaste Joanna