Bądź świadomy, że są takie okoliczności w życiu, które możesz zmienić.

Bądź świadomy, że są takie okoliczności w życiu, które możesz zmienić.

Kiedy „wysyłasz” emocje emitujesz emocjonalne zakodowane wibracje z twojego pola energetycznego, stworzonego przez twoje wewnętrzne ,,ja”.emocje to moc biegnąca przez siebie.bądź ich sternikiem. Zależy wszystko od twego wewnętrznego nastawienia bądź świadomy, że są takie okoliczności w życiu, które możesz zmienić i naucz się akceptować siebie takim jesteś, a nie żyć zaspokajając oczekiwania innych.
Będziesz musiał/ła  zająć się swoimi wadami i starymi ranami, zaangażować się w regularną medytację i utrzymać swoje fizyczne, umysłowe i duchowe zdrowie w radości i wewnętrznym spokoju.

Po pierwsze, rozwiązanie twoich wad i starych ran pomoże podnieść negatywną energię z twojego wewnętrznego systemu, oczyszczając drogę do pozytywnej energii.

Spróbuj zidentyfikować swoje głęboko zakorzenione problemy i przepracuj je.

Taka praca jest bolesna i czasochłonna, ale jest to najlepszy sposób na obudzenie świadomości i połączenie się z wyższym ja.
Spraw, by medytacja stała się nawykiem, a będziesz czerpał korzyści wcześniej niż później.

Utrzymanie zdrowia poprzez dbanie o swój umysł, ciało i duszę uwolni cię od negatywnej energii i zapewni podstawę twojej egzystencji. to mój Transferring..

Twój system energetyczny jest bardzo wrażliwy, więc wszelkie problemy zdrowotne mogą się wycofać.

Kiedy odblokujesz swoją energię poprzez przebudzenie, możesz zacząć szukać znaków , które mówią ci, że ukończyłeś ten etap swojej duchowej wędrówki.świadomie poprzez świadomy wybór  Będziesz wzrastać powstanie wspaniałe arcydzieło twej duszy. osiągniesz tego do czego zmierzałaś/łes. odwagi …