Bądź w zgodzie sam ze swoimi myślami.

Bądź w zgodzie sam ze swoimi myślami.

Istnieje wiele sposobów wiele powodów, dla których możesz chcieć! Jak można wykorzystać energię duchową?

Kiedy korzystasz z energii duchowej, to, co robisz, łączysz się ze swoim wyższym ja.

Poprzez swoje wyższe ja możesz pochłaniać energię duchową, aby pomóc ci przywrócić równowagę, poprawić swoje zdolności poznawcze i empatyczne oraz wiele więcej. Wasze wyższe ja ma dostęp do nieograniczonej energii ze Źródła, ale ma tylko ograniczone zapasy w dowolnym momencie, więc utrzymanie waszego wyższego samopoczucia i zdrowia jest bardzo ważne. Dlaczego wykorzystać energię duchową?
Istnieje wiele powodów, dla których możesz potrzebować czerpać energię duchową przez cały dzień. Na przykład wybuch energii rano może być świetny, ponieważ usuwa aurę gotową na cały dzień. Rozpoczęcie dnia na czystym tabliczce energii jest idealne, szczególnie jeśli poszedłeś spać w złym humorze. To, nawiasem mówiąc, jest kolejne zastosowanie do czerpania energii duchowej – zasypiania.

Istniejemy w naszej wyższej jaźni, kiedy śnimy, więc połączenie się z wyższą jaźnią przed snem może ułatwić ci to.

Wykorzystanie energii duchowej może pomóc ci zyskać pewność siebie, równowagę i jasność w czasach stresu i dużej presji, utrzymując umysł w czystości, aby poradzić sobie z danym zadaniem. Potem jest uzdrowienie. Każdy potrzebuje trochę leczenia, gdy gromadzi się ujemna energia.

Wykorzystując energię duchową przez swoje wyższe ja, możesz wypłukać energię ujemną i zastąpić ją. Jak wykorzystać energię duchową
Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie energii duchowej, a to, jak to zrobisz, będzie zależeć od tego, gdzie jesteś, co robisz i jak długo masz, od sytuacji do sytuacji.

Bądź w zgodzie sam ze swoimi myślami.
Jeśli możesz uciec na chwilę, wystarczy usiąść na minutę lub dwie i być sam na sam ze swoimi myślami, może przynieść jasność i spokój.
Mała kryjówka w pracy i prywatna przestrzeń w domu są idealne do tego celu.
Bądź w naturze
Największym źródłem energii duchowej, do której mamy bezpośredni dostęp, jest Matka Ziemia, a bycie otoczonym jej naturą jest jednym ze sposobów, aby się do niej wykorzystać. Wyjście do parku podczas przerwy na lunch lub popołudniowy spacer po lesie lub nad jeziorem to jeden ze sposobów na odświeżenie energii.

Podążaj za intuicją
Na koniec, choć lista ta nie jest wyczerpująca, powinieneś także wysłuchać swojej intuicji.
Twoje przeczucia nie pochodzą znikąd; mają swoje pochodzenie – angażują się w twoje wyższe ja.

Podążając za intuicją, przyjmujesz energię duchową od swojego wyższego ja, wzmacniając swoją więź i zbliżając cię do wyższych poziomów świadomości.

  1. Techniki medytacji
    Najważniejsze techniki aktywacji światłem oparte są na medytacji.

Proces medytacji oddechu z 18 oddechami w obiegu jest dobrze znany i dobrze rozwinięty,

Jest to zaawansowana technika medytacji, która będzie wymagała pewnej praktyki, więc może być lepiej zacząć od prostszej medytacji, aby zbudować fundament dla twojego jasnego ciała, aby obudzić się później.

Po prostu spędzanie czasu w stanie medytacyjnym powinno pomóc w budowaniu wzorców przepływu energii,

  1. Spędzaj czas w naturze
    Płaszczyzna astralna zawiera dużo energii kosmicznej, z której można czerpać, aby aktywować ciało lekkie, ale drugim wielkim źródłem jest sama Matka Natura.
  2. Te objawy lekkiego ciała Cię zaskoczą
  3. Ziemia jest ogromna i ma podobnie ogromne ilości energii kosmicznej.

Łącząc się z Ziemią, będąc w naturze, dostosowujesz swoją energię do jej energii i rozszerzasz swoją energię potencjalną.

Możesz jeszcze bardziej rozwinąć swoją energię, robiąc rzeczy, które pomagają naturze.

Na przykład spędzanie dnia w lesie na zbieraniu śmieci poprawi twoje połączenie z Matką Naturą znacznie bardziej niż spędzanie kilku godzin w medytacyjnym transie.