Bądź wdzięczny Bogu za dzisiaj


Wibracja to świadomość rozwoju duchowego człowieka to energia, którą emanujemy w przestrzeni. Jest ona siłą życiową, która przepływa przez całe nasze ciało i dyktuje nasz przepływ naszego życia. Określa wydarzenia i ludzi, których przyciągamy w naszym życiu.
Wszystko zależy jak radzimy sobie z doświadczeniami życia, jaka jest nasza świadomość naszych wibracji. Jest to bardzo trudne, ponieważ ogromny wpływ ma nasza codzienność zależy od nastawienia podejścia do codzienność. Sposób, w jaki postrzegamy rzeczy które spotykamy w życiu.
Skutki niższych wibracji sprawiają, że jesteśmy zmęczeni, fizycznie chorzy i tracimy kontakt z naszą mądrością duszy i serca, prowadząc do chaosu i braku dostosowania do naszego celu życiowego.
Zwrócić uwagę, kiedy Twoje wibracje stają się gęstsze i niskie a kiedy są bardzo wysokie i masz spokój i radość czym się kierujesz jakie są twe myśli? Czy wymagasz od siebie , czy pracujesz nad sobą. czy ma miejsce w twym życiu samodyscyplina ?

Główną przyczyną szczęścia nigdy nie jest sytuacja, ale twoje myśli musimy być świadomi, co wybieramy,

Wiele rzeczy może spowodować obniżenie naszych wibracji.
oto kilka przykładów kiedy tracimy energię
często utożsamiamy się z żalem – nie rób tego  przebacz sobie
Jeśli spojrzymy na wszystko z perspektywy, uświadomimy sobie, że nie jesteśmy idealną osobą, o której myśleliśmy, że możemy być. Są w nas pewne aspekty, które wymagają uwagi dla rozwoju i poprawy, przebaczenia sobie.

Każda skaza, którą mamy, jest tam w określonym celu. Dlatego ważne jest, abyśmy przyjęli naszą ciemność, ponieważ stamtąd płynie nasza kreatywność.

Z żalem definiujemy  na podstawie tego, co zrobiłeś lub czego nie zrobiłeś w przeszłości.

Zamiast blokować swój potencjał z żalem, wróć do tego miejsca, w którym odzyskasz moc,

by dokonać zmiany. Wyższa wibracja umożliwia wzrost w teraźniejszości i staniesz się lepszą osobą.

Scroll to Top