bawcie się intencją i pracą jak unikalne wszechmocne dzieci Boga..

bawcie się intencją i pracą jak unikalne wszechmocne dzieci Boga..

Skup się na sobie – skup się na swoim wnętrzu.
Dlaczego?

To czym żyjesz , o czym myślisz, co planujesz i masz jakiś cel to są intencje pochodząca z twojego serca są odbiciem prawdziwych pragnień. Tego czego chcesz ? Zatrzymaj się. Szczerze odpowiedz na to pytanie…Pozwól sobie na chwile ciszy. Wyłącz telefon, komputer, daj sobie chwilę wsłuchaj się w ciszę. Porozmawiaj z Bogiem może tego nigdy nie robiłeś /łaś zrób sobie ulubioną herbatę, zapal świece, poświęć na medytacje, może spacer po lesie, może pochodź po trawie boso choć 10 min – rób to, co pozwoli tobie się wyciszyć i usłyszeć to, co masz w środku. Spotkać się z ciszą to mały cud, usłyszysz … głos swego wewnętrznego dziecka. Zatroszcz się o siebie tego nikt nie zrobi za ciebie. Pomoże ci w tym
Intencja serca, oczekiwania, pragnienia, spokój.
Intencje serca nie zawsze pokrywają się z intencjami rozumu. Rozum podpowie ci nie masz czasu, cisza to gonitwa myśli, co to jest skupienie, nie potrafię, nie wierzę ,po co, dla czego, bez sensu, to strata czasu. A ja ci powiem spróbuj. Zatrzymaj się. Posłuchaj swego serca…Obfitość nie brak we wszechświecie wystarczy dla ciebie.

Jeżeli czegoś bardzo chcesz, to prędzej czy później zamanifestuje to w Twoim życiu. Najsilniejszą moc mają uczucia i emocje. Uwierz w to co robisz . Jeśli nie wierzysz w to, że takie działanie może zadziałać to… po prostu nie zadziała. Tak samo jest z intencją.

Tylko w połączeniu z uczuciami i emocjami. są skuteczne . Czyli wszystko wypływa z twego serca. Tworząc pewność, że naprawdę tego chcesz, że nie jest to jedynie wymysł głowy. Transefering rzeczywistości . Rzeczywiście jesteś unikalną osobowością . Sięgnij po prawo swej unikalności otrzymasz przewagę nad tymi którzy krocza wydeptanymi ścieżkami . To Twoja intencja to moc która upiększasz swoją drogę. Intencja pochodzi z serca a nie z rozumu. Takie są najsilniejsze. Jej Działania z wdzięcznością, a reszta sama przyjdzie. Całe Twoje życie to małe rzeczy które możesz robić z jakaś intencją nadać im sens. Rano wstajesz, szykujesz się do pracy, masz dzieci, męża, żonę, przyjaciela, przyjaciółkę. Twój czas również poświęcasz dla nich robisz śniadanie, celebrujesz je… Po czym spożywasz wszystko wchodzi w twoje wnętrze . Pracujesz. Odpoczywasz. Robisz zakupy. Sprzątasz dom. Celebrujesz cały twój dzień. Jesteś godzien wszystkiego co najlepsze ponieważ jesteś cudowny, zadziwiający, niepowtarzalny pozwól sobie takim być…

Każdej takiej małej czynności również możesz nadawać moc- intencję…

Pamiętaj Przygotowując śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację ze świecami z winem celebrujesz to o czym myślisz o tym, że chcesz by dodawało zdrowia i energii Tobie i Twoim najbliższym. Pracując, rób to ze świadomością, że Twoja praca jest dla kogoś ważna i że nie chcesz robić jej byle jak. po prostu uwierzyć, że pójdzie sprawnie kiedy robisz to z sercem. I, co więcej, wierzyć w to, że przyczynią się dla dobra ogółu dla was to wypełnienie waszej głębi… waszej przestrzeni.
Koncentrujemy się na tym, czego chcemy, a nie na tym, czego nie chcemy.

Pamiętaj Jeśli myślisz o złych rzeczach i koncentrujesz się na walce z nimi, tak naprawdę tylko je umacniasz. Nie walcz przyjmij to takie jakie jest.


Skup się na tym, co w nas dobre. Na tym co piękne w naszym życiu. Na tym co nas inspiruje i wspiera w działaniu. Zarówno myśli jak i działania mają duże znaczenie, a jeśli ty się zmieniasz, zmienia się również świat wokół Ciebie.

Wracając do świadomej intencji, niech ona również będzie pozytywna, czyli zamiast;-

nie chcę chorować, mów – jestem zdrowa.

nie spóźniam się – jestem zawsze na czas.

nie mam problemów ze snem – sypiam doskonale.

nie mów będę – może, mów zawsze świadomie oto jestem,

mogę ponieważ – tak zdecydowałem ,

nie mów nie chce niema nadziei – mam zamiar

ster zamiaru jest w twoich rekach wszystko będzie tak jak zechcesz

nie mów nie chce nie mam nadziei – zawsze mam zamiar bo wierzę i ufam….jeśli chcesz osiągnąć swój cel musisz intencje przekształcić w twardy zamiar twój cel zmieni twoje życie w święto…baw się intencją ipracą jak unikalne wszechmocne dzieci Boga..

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *