Chcesz być szczęśliwy bądź wdzięczny…

Chcesz być szczęśliwy bądź wdzięczny…

Moja życiowa zasada… to wdzięczność… moje twarde nastawienie do życia… to droga i zamiar…

Mój świat troszczy się o mnie. Kiedy spotykają mnie sukcesy odbieram moje postrzeganie świata, że naprawdę to działa mój świat na prawdę się troszczy o mnie, ta technika ma moc. Kiedy jest to nawykiem staję się to rzeczywiste proste. Jeśli poszukujesz miłości musisz pokochać siebie. Jeśli nie możesz pokochać siebie w tym okresie życia to pracuj nad sobą.

Pracując nad sobą zdobywasz nowy sens życia. Na drodze życia możesz odbudować cel. Uwierz w siebie jesteś wart to co najlepsze. Poświęć sobie więcej uwagi pozwól sobie zatroszczyć się o wewnętrzne dziecko. Zapytaj czy jest szczęśliwe. Pamiętaj co wysyłasz to wraca. Powstaje łańcuch sprężenia zwrotnego.Wybierz się w góry i posłuchaj co mówi echo. Jak wyślesz w świat miłość ona wróci. Świat odpowiada wzajemnością… co wysyłasz w świat to wraca do ciebie a co za tym idzie jesteś zadowolony z siebie i zaczynasz rozumieć że jesteś cząstką świata.Chcesz cieszyć się szacunkiem i uznaniem od kogoś. Nie żądaj tego sam szanuj spraw by on się czuł ważny w twoich oczach. Jeśli potrzebujesz współczucia przejawiaj te troskę w twoim życiu. Jeśli chcesz by obdarzono cię sympatią nie uzyskasz jej za piękne oczy. Sam przejawiaj sympatię do innych. Jeśli potrzebujesz pomocy . Pomagaj sam … zrezygnuj z prawa posiadania i zależności jeśli nauczysz się po prostu kochać na nic nie licząc ta miłość jest rzadko spotykana i nikt się jej nie oprze .

Świat daje mi siebie.potrzebujesz pomocy… pomagaj sam we wszystkich przypadkach na pewno uzyskasz to z czego zrezygnowałeś odwagi

Namaste Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *