Cicha noc… Moje Boże Narodzenie

Cicha noc… Moje Boże Narodzenie

Każdy człowiek potrzebuje człowieka – tak jak kwiat słońca, kropli deszczu tak maleńka Dziecina potrzebowała schronienia- domu w twym sercu..

Każdy człowiek chce wzrastać nie obumierać przy boku kochającego człowieka – jak kwiat w ogrodzie, w wazonie  czy dbasz o te piękno w sobie ? By Bezinteresownie podarować uśmiech . Przeżyj jeszcze raz to Boże narodzenie w sobie.   

Jesteśmy zmęczeni – jak kwiaty i ptaki po deszczu, po ulewie po wietrze, smagani ciężarem doświadczeń..  

Matko ziemio moja co jesteś opiekunka nas wszystkich. Dałaś nam miłość bezwarunkową…

 jeden z cudów ziemi 

dzięki niej rozkwitamy się jak kwiaty. Jak ptaki zakładamy gniazda. W konarach drzew znajdujemy schronienie… a matka ziemia karmi nas . Daje nam życie i pożywienie, To życie  to potencjał piękna, budowania pewności siebie codziennego naszego ogniska swej przestrzeni i poznawania siebie. Miłość jest w nas i obok nas. Czym jest miłość bezwarunkowa? Spójrz dzisiaj to Maleńka miłość przychodzi do ciebie nie oczekuje nic bezbronna mała miłość.. To miłość bez warunkowa toleruje nas jakimi jesteśmy szanuje, kocha…  Boże narodzenie to Święta pokoju radości przyjaźni i miłości … Nasuwa się pytanie  czym jest dla ciebie wiara czym miłość , wielu z nas może nie wierzysz Stwórca jest wszędzie. Co roku twym domu stoi choinka  ustrojone drzewko świerku lub jodły. W wielu kulturach drzewo, zwłaszcza iglaste, jest uważane za symbol życia. Poszczególny ozdoby na choince w tradycji słowiańskiej miały swoją symbolikę: jabłka zapewniały zdrowie i urodę, orzechy – bogactwo i siły witalne, wypieki – dostatek, świeczki – ochronę przed złymi mocami, łańcuch – więzy rodzinne. Pozwól sobie być sobą w przyjaźni buduj swą drogę.. Trudno w dzisiejszym świecie zrozumieć czym jest bezwarunkowa miłość przyjaźń budowanie piękna w sobie bez lęku … Ten trudny czas to odrodzenie świadomość… dokąd zmierzam. Co wybieram? Pozwól sobie na bezinteresowną miłość w swym związku, w małżeństwie w partnerstwie To znaczy Być przyjacielem w miłości.

Nie porównuj, nie wyszukuj różnic nie wyszukuj braków, pozwól sobie żyć. 

Gdy masz zły humor  mów o tym  prosząc o chwile pozbierania emocji . Bądź przyjacielem dla bliskich przyjaciel pragnie rozmowy zawsze pyta o samo poczucie troszczy się.

Przyjaciel nie wytyka błędów z przeszłości buduje głębsza wieść relację. Przyjaciel wysłucha doradzi przyjaciel pocieszy zagwarantuje  bezpieczeństwo przyjaciel będzie zawsze blisko.. 

Przyjaciel nawet w myślach obdarza szacunkiem,

Przyjaciel umie się śmiać i płakać stara się   zrozumieć moje emocje wysłuchać doradzić. 

Przyjaciel pocieszy zagwarantuje bezpieczeństwo. Przyjaciel zawsze będzie blisko przyjaciel zawsze ma cierpliwość 

zaraża nią swoje otoczenie. 

Bezwarunkowa miłość to zaangażowanie obu stron w tym samym stopniu 

podstawa to brak oczekiwania 

Skupienie na potędze zrozumienia  i kochania to potężna siła miłości potęga zrozumienia siebie nawzajem to rozwój nie ograniczanie. To świadome dostrzeganie  różnic i akceptowanie siebie… Kochani niech to Boże Narodzenie obudzi to w nas świadomość by być dla siebie prawdziwym przyjacielem. nic nie oczekując.

Bez zwątpienia będziesz spokojniejszy spokojniejsza, coraz lepszy i lepsza niż byłeś wcześniej. Przyjacielu bądź sobą każdy dar rozwoju to jest podziękowaniem życiu, matce ziemi za dar że jesteś tu i teraz.  Pozwól sobie na to Boże Narodzenie  dar w tobie miłości bezwarunkowej