ciesz się chwilą, w której faktycznie żyjesz.

ciesz się chwilą, w której faktycznie żyjesz.

ciesz się chwilą, w której faktycznie żyjesz.

Często przykłady z życia innych odnoszą się do naszej rzeczywistości. Pozwalamy sobie na ekspansję, a nie stagnację w ciągu chwili albo chwytamy byka za rogi.

 Nie porównuj swojego życia z życiem innych.

Nie masz pojęcia, co przyniósł im los… Nie zakładaj cudzych butów. każdy z nas ma swoją drogę . Nie da się zatrzymać czasu ani przyspieszyć, nie da się wstrzymać wschodu słońca ni księżyca, nie możesz sprawić na co masz kaprys lub co sobie życzysz .

Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe.

Czyż nie warto Zatrzymać się i ciesząc się chwilą, w której faktycznie żyjesz Ty.?

Często zapominamy, że nasze życie polega na życiu Tu i teraz, na życiu w tej chwili obecnej.

Kiedy ludzie spędzają dużo czasu na przyglądanie się swoim lękom na przyszłość, ​​boją się iść do przodu i rozwijać się.

Wielu z nas stoi w miejscu jako istoty ludzkie z powodu strachu przed nieznanym, z koszmarów z dzieciństwa, które tworzą w przyszłości sznur problemów tworząc góry z nieistniejących wzgórz, drzazgę w kłody drzew, tworząc zakręty wszystko kształtuje strach, lęk z dzieciństwa przed ostatecznymi konsekwencjami naszych działań.
Innymi słowy, większość czasu spędzają przeżywając swoje życie z przeszłości,  a przyszłość idziemy jakby nieobecni  będąc żywymi w momencie, w którym faktycznie przeżywają i żyją.

Czyż nie warto Zatrzymać się i ciesząc się chwilą, w której faktycznie żyjesz.?

  • Jak jesteś w związku  warto;-
    wspólnie  osiągnąć lepsze życie pełne radości.
  • Powinniśmy zacząć żyć w tym momencie, poradzić sobie z tą chwilą,
  • zaakceptować tę chwilę za to, czym jest, zobaczyć piękno tej chwili i możliwość naszej ekspansji i przyszłego wzrostu.
  • Wspólnie podejmować decyzje.  Nie ma nic złego w planowaniu przyszłości i dążeniu do polepszenia życia lub aktualnych okoliczności na lepsze, ale rób to w pozytywny sposób, z wiarą i zaufaniem, nie wciągaj w to strachu ni fantazji.
  • Razem jest wam łatwiej gdyż jeden drugiego wspiera i nigdy nie podcina skrzydeł.
  • Pamiętaj że  życie w emocji  strachu nie pozwala wam rozwijać się stoicie w miejscu.
  • Strach nie żyje ze swoim życiem, żyje z umysłem, a twój strach jest zawsze o tym, co stanie się dalej. Dlatego wasz strach skupia się na tym, co nie istnieje pozwalacie sobie cierpieć w tym nie istnieniu, w tej fantazji umysłu.

Jak nie rozmawiacie nie wiesz i nigdy nie wiadomo, z czym tak naprawdę zmaga się drugi człowiek, który z Tobą żyje. Może tylko jest koło Ciebie, a nie z Tobą?