Co jest najbardziej kochającą rzeczą jaką mogę zrobić dla siebie


Jeśli otaczają Cię negatywne wpływy, których tak naprawdę nie można uciec, jak w środowisku pracy, a nawet w rodzinie, są pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby chronić swoją energię. Jak ochronić  Swoja przestrzeń?

Zanim przejdziemy do tych technik, naprawdę ważne jest, aby pamiętać, że „negatywni” ludzie też są tylko ludźmi, niemów o innych źle, nie trzeba ich oceniając ich, etykietując lub plotkując za ich plecami.

Okazanie im miłości i szacunku jest niezwykle ważne. Pamiętajcie – wszyscy jesteśmy połączeni.  W jaki  sposób traktujesz drugą osobę? Traktowanie innych odbija się w sposobie traktowania siebie i świata.

Chociaż może być trudno być życzliwym dla kogoś, kto źle cię traktuje.

Negatywni ludzie i zdarzenia to-
rodzaj energii tylko pogorszy negatywność i utknie w splątanej sieci. Czuwaj nad słowami i myślami by nie były przepełnione negatywnością

Nie żyj w  dramacie  innych, ani nie dodawaj do tego energii. Nie umacniaj złej energii dbaj o strefę wewnętrznego pokoju i zewnętrznego zamiaru bądź gotowy pozwolić sobie na radykalna zmianę.

Wszyscy mamy energetyczne sznury, które pochodzą ze splotu słonecznego i łączą się z splotem słonecznym innych ludzi. Niektóre sznury mogą być bardzo cienkie i lekkie, nie które mogą być zdrowe i mocne, ale nie które mogą być nie zdrowe, a nawet toksyczne.

Pomyśl o tych sznurach przywiązania jako o przepływie energii między jedną osobą, a drugą.

Kiedy połączenie jest harmonijne, energia przepływa harmonijnie, ale gdy połączenie nie jest zdrowe, energia płynie w powolny sposób.  Blokujesz ją przez negatywne nastawienie. Lęk

Energia może płynąć tylko z jednej strony, dlatego możesz czuć się wyczerpany po spędzeniu czasu z określoną osobą.

Wszyscy mamy przewody energetyczne z ludźmi, których spotykamy, bratnie dusze, bratnich dusz i ludzi z naszych poprzednich wcieleń. Częścią naszego doświadczenia na Ziemi jest nauka radzenia sobie ze wszystkimi typami połączeń.

Wizualizuj  Duchowe Uzdrawianie połączenia

Jeśli w twoim życiu jest konkretna osoba, która Cię nie pokoi, być może poświęć chwilę, aby nadal myśleć i wizualizuj rodzaj sznurka, który stworzyłeś z tą osobą.

Nasza wyobraźnia jest często bardzo dobra w wychwytywaniu podświadomych wzorów energetycznych, które mogliśmy stworzyć.

Kiedy już zrozumiesz energetyczny sznur, możesz z wizualizować, jak chcesz wyglądać sznur, lub możesz wykonać rytuał cięcia sznurkiem .

Ten rytuał cięcia kordu jest świetny do „resetowania” sznurków, które masz między drugą osobą.

Stanowisko ochrony

czakry splotu słonecznego przed negatywnymi wpływami jest osłanianie obszaru brzucha rękoma.

Może to pomóc w zapobieganiu wyczerpania energii i może również powstrzymać Cię przed wciągnięciem z nich energię.

Po prostu owijaj ramiona niedbale wokół obszaru brzucha i obracaj ciałem lekko w bok, gdy musisz spotkać się z negatywną sytuacją.

Jeśli kiedykolwiek zobaczysz kogoś stojącego w tej pozycji, może podświadomie robić to, aby chronić swoją energię!

Chroń swoją czakrę serca

Czakra serca jest kolejnym Energy Center, gdzie tworzenie połączeń z ludźmi. Podczas gdy wszyscy mamy linki z ludźmi z naszej czakry splotu słonecznego, sznury czakry serca nie są tak powszechne.

Połączenia czakry serca są często postrzegane pomiędzy kochankami, bratnimi duszami i bardzo głębokimi związkami z przeszłości.

Negatywna energia nie może faktycznie wpłynąć do Czakry Serca, zamiast tego Czakra Serca po prostu się zamyka i zostaje zablokowana. To nie jest problem w krótkim czasie, ale w dłuższej perspektywie może spowodować osłabienie energii twojego serca.

Użyj kryształów

Aby chronić czakrę serca, rozważ noszenie naszyjnika z ochronnym kryształem. Staraj się mieć kryształ na długim łańcuchu, aby znajdował się jak najbliżej twojego serca.

Niektóre dobre kryształy ochronne dla czakry serca obejmują wszelkie różowe lub zielone, takie jak kwarc różowy i jadeit.

I wreszcie, jeśli sytuacja staje się zbyt trudna do opanowania i jeśli kosztuje cię zbyt dużo twojego spokoju, może nadszedł czas, aby całkowicie usunąć z tej sytuacji sytuację.

Jeśli masz wątpliwości, zadaj sobie to pytanie – „Co jest najbardziej kochającą rzeczą, jaką mogę zrobić dla siebie?” A następnie wykonaj odpowiec sobie …♥♥

Scroll to Top