Czas jest wszystkim co masz. Pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej niż sądzisz.

Czas jest wszystkim co masz. Pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej niż sądzisz.

Witaj dziś kolejny dzień. Nowe doświadczenia, nowe wezwania.Czas jest wszystkim co masz. Pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej niż sądzisz.

Twój czas, twoje dziś.
Czas jest wszystkim co masz. Pewnego dnia może się okazać że masz go mniej niż sądzisz. Wiesz podpowiem Ci;- w ciszy w skupieniu znajduję siłę motywacje do działania, jest moim paliwem,
Czasami to tylko cisza jest najlepszą odpowiedzią. W ciszy i ufności leży nasza siła, chcenia i działania. W skupieniu znajdziesz odpowiedź na nie jedno rozwiązanie w trudnych chwilach w podejmowaniu nie jednej decyzji. Doświadczyłam tego sama, wiem jedno.

Trzeba się zatrzymać. Bądź czujny i uważny; – to jest niczym słuchanie — przebywanie z chwila taka, jaka jest. Codziennie znajduję tę cudowną chwilę dla siebie. Medytacja,  Modlitwa,  Rozmowa z Bogiem jest aktywnym „sięganiem” – po szczęście, po nowe motywacje. Jeśl chcesz być szczęśliwy – nie odkładaj szczęścia na później, poprostu badź szczęśliwy idź własną drogą. Każda chwila, jest dobra by coś zmienić w swoim życiu, nie odkładaj na jutro, co możesz zrobić dziś, z rób to teraz.