Czym jest dla mnie medytacja..

Czym jest dla mnie medytacja..

Łatwiej jest wybaczać innym ich wady wygodniej jest oprzeć się pokusom tych, którzy chcą, abyś zboczył ze swojej drogi, i o wiele, dużo łatwiej kochać i być wdzięcznym.

W rzeczywistości, chociaż może się okazać, że szczęście, życzliwość i hojność przychodzą o wiele łatwiej, to miłość jest bardziej naturalna.

Miłość jest emocją najwyższej częstotliwości we wszechświecie i wraz z rozwojem duchowym coraz bardziej kochamy naturę.

Duchowość staje się dla ciebie bardziej naturalna
Wreszcie najczęstszym znakiem jest to, że po prostu czujesz się bardziej duchowy bardziej otwarty na piękno.

Przekonasz się, że duchowa praktyka, którą wykonujesz, jest o wiele łatwiejsza do osiągnięcia i że możesz ją posunąć dalej.

Zrozumienie energetycznej natury rzeczywistości i otaczającego nas świata
Możesz medytować przez dłuższy czas i sięgać głębiej do świata duchowego po wskazówki. Twoja misja staje się trochę jaśniejsza .

I będziesz tego potrzebować.

Z każdym okresem duchowego wzrostu przychodzi nowe zobowiązanie do podróży. Następny etap będzie trudniejszy niż poprzedni. Każdy człowiek ma swój cel i autentyczne szczęście. na drodze do swojego celu zyskujesz autentyczne szczęście w tym życiu. Twój cel zmieni twoje życie w święto. unikalne wszechmocne dzieci Boga

dzięki postępowi, który już osiągnąłeś, wraz ze wzrostem, który już osiągnąłeś, wiesz w swojej duszy, że jesteś równy stojącym przed nami …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *