Czym więcej dajesz tym więcej zyskasz. tworzysz arcydzieło rzeczywistości. 

Czym więcej dajesz tym więcej zyskasz. tworzysz arcydzieło rzeczywistości. 

Czym więcej dajesz – tym więcej zyskasz

tworzysz arcydzieło rzeczywistości.

Nie ma zbiegu okoliczności. Wszystkie incydenty, które dzieją się w naszym życiu, nie mają nic wspólnego z szczęściem, ale wszystko, co ma związek z pozytywnymi energiami, która dajemy innym, uśmiechem , czynami urzeczywistnianiem zamiarów daje nam szczęście i sukces . Czym więcej dajesz tym więcej zyskasz.

Ludzie lubią słowo „przypadkowo”, ale niema przypadków tak ma być tworzysz arcydzieło rzeczywistości. Żadna z ważnych rzeczy w życiu nie dzieje się przez przypadek. Wszystko ma swój początek , swoje teraz …
Niewidziane królestwo ma sposób na ujednolicenie wydarzeń, tak abyśmy poznali ludzi, których powinniśmy spotkać i wyciągnęli lekcje, które powinniśmy opanować prędzej czy później.

ODCZYTUJ Przebudzenie do czystej świadomości Twego Prawdziwego Ja.
Gdybyś znalazł puste miejsce parkingowe na minutę przed lub po tej godzinie, spotkanie nigdy by się nie odbyło – ale ten samochód wyruszył w odpowiednim momencie, aby twoje spotkanie się zamanifestowało.

To, co chcielibyśmy zinterpretować jako szczęście, szczęście lub zbieg okoliczności, jest po prostu naturalnym sposobem pokazania nam, że wszechświat jest połączony przez materię i przestrzeń. wszechświat zatroszczy się o ciebie o każdego z nas.

Liczba przypadków, w których wszechświat synchronizuje nasze doświadczenia, jest liczna, ale niestety rzadko potrafimy rozpoznawać synchronizacje w momencie ich wystąpienia.

Pomyśl tylko, ilu ludzi znalazło swoich bratnich dusz na innym kontynencie. Ile rzeczy musiało się stać, aby oboje byli w tym samym miejscu i czasie, emocjonalnie dostępni i otwarci na związek na odległość?

Jeśli będziesz świadomy tego, co dzieje się i wokół ciebie, wkrótce zrozumiesz, że wszystkie ważne wydarzenia życiowe są zsynchronizowane w taki czy inny sposób. Życie jest naprawdę jedną wielką symfonią wydarzeń, ludzi i miejsc, które są dostosowane do podróży twojej duszy. Życie mi dało wiele doświadczeń ale każde z nich nauczyło mnie jak odnaleźć się w każdej sytuacji.  Mogę powiedzieć że

do tej pory  całe moje życie  było zaplanowane wcześniej,  po prostu wszyscy idziemy drogą przeznaczenia , aby spełnić określone z góry przeznaczenie, Ale do końca tak nie jest.

Wszystko  zależy od nas, jeśli chcemy podjąć wyzwanie lub przystąpić do nowej lekcji.

Mamy swobodę wyboru sposobu postępowania cokolwiek dzieje się w wyniku naszych działań, jest znane jako przeznaczenie.

Przeznaczenie natomiast jest wydarzeniem, które wydarzy się nam bez względu na wszystko. Tak że masz swoje życie w swych rekach, to ty sam  decydujesz… Czy słuchasz intuicji? Czy spierasz się z samym sobą?  Każdy ma czas by urzeczywistnić  zamiary wewnętrzne i zewnętrzne spotykamy ludzi którzy w naszym i swoim życiu mają coś do zrobienia nie ma przypadków  to przeznaczenie ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *