Daj zakwitnąć kwiatu motywacji, zamiarów w związku…

Pisze codziennie na blogu o moich doświadczeniach, przemyśleniach, refleksjach, metodach medytacji i afirmacji, Często piszę jak radzić sobie ze stresem jak sama sobie z tym poradziłam. Medytacja jest moim sterem, w przeciwnościach losu daje mi równowagę ducha. To jest jak przebudzenie. twoja przewaga polega na świadomości. Poczuj swoją moc, moc jest zawsze z tobą kiedy o niej pamiętasz. Wielu z nas przyzwyczaiło się do wiosłowania pod prąd. Zaniechaj walki kiedy walczysz ze światem on walczy z tobą. Kiedy przestajesz walczyć świat staje sie bardziej otwarty. Pozwól sobie mieć, to co zaplanowałeś . Znajdzie się sposób by ci to dać. Będzie to kolejny cud w twym życiu. Pomyśl, że w życiu sięgasz po swoje … i zbierasz pełnymi rękoma . Pamiętaj walcząc z samym sobą oddajesz energie w próżnie. Pozwól sobie mieć to tu i teraz. Nie można szczęścia opierać na drugim człowieku, bo jak zniknie, to będzie bardzo, bolało taka rana długo się goi. Znam to uczucie cierpienia. Zdawało mi się, że odchodzi ode mnie największą miłość mego życia, a jednak to tylko bolesne wspomnienie nauczyło mnie czym jak szacunek… bo tego szacunku zabrakło. Zawsze dawałam w związku cząstkę siebie zrozumiałam że dałam za dużo. Ale tak powinno być czyż nie warto pielęgnować piękna /?. Do wszystkiego musimy dojrzeć. Każdy z nas musi sobie pozwolić być sobą, a drugiemu człowiekowi być innym. Zastosuj to w swym życiu. Czasem ludzie nie mają szacunku do siebie i nigdy nie nauczą się szacunku wobec innych. Kiedy nie pokochasz siebie, nie pokochasz nikogo i pozwól sobie na cud ulecz serca ranę przyjmij ten dar wdzięczności i miłości. Często ludzie tym czym byli zranieni obdarowują innych, obwinianiem, zarzucaniem… choć z głębi serca pragną miłości i wdzięczności . Znajdź w sobie to coś co lubisz robić i to rozwijaj. i daj zakwitnąć temu kwiatu w drugim człowieku i w sobie. Nie daj nikomu tego zagłuszyć. a ni rozsiać perzu / pogardy, lekceważenia, Pielęgnuj piękno w sobie i w drugiej osobie. nie podcinaj zdrowych latorośli motywacji. wspieraj… Daj zakwitnąć kwiatu motywacji, zamiarów, To będzie dawać ci radość, a nie ma nic fajniejszego niż spotykanie się ze szczęśliwym człowiekiem w ogrodzie miłości i zrozumienia, wdzięczności i wzajemnego szacunku. Pokochaj siebie swoją wartość i wartość drugiego człowieka.

Wybacz błędy sobie i innym. To już historia,która nigdy nie wróci. która nauczyła cię jak żyć. Zrób coś dla siebie, by poczuć prawdziwą wewnętrzną wolność! sięgnij po prawo bycia wybrańcem… Pielęgnuj ogród swego serca …
Każdy z nas ma to prawo do szczęścia to twoja przepustka zezwolenie sobie na posiadanie bycia sprawcą swej rzeczywistości.
Bądź wdzięczny za wszystko co masz tu i teraz, bo tylko tę chwilę masz naprawdę. Wdzięczność ma ogromną siłę. Jak dziękujesz, to dostajesz tego więcej.

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top