Doceń piękno bycia w tobie i w swojej przestrzeni…

Doceń piękno bycia w tobie i w swojej przestrzeni…

Niewiele rzeczy na tej Ziemi są tak samo wartościowych, jak duchowy rozwój i bycie bardziej związanymi z naszym wewnętrznym, czystym ja. wewnętrznym dzieckiem.
Jaki jest sposob na uwolnienie nieograniczonej energii wewnętrznej i osiągnięcie nowych poziomów duchowego przebudzenia? Dla mnie jest medytacja , czytanie słówka z moich zapisków na blogu lub ksiązki .

Czytanie książkek o rozwoju osobistym, duchowości takich które w niosą w nasze życie zmianę
Książki duchowe są jednym z najlepszych dostępnych zasobów. Oprócz posiadania osobistego mentora, który poprowadzi cię w duchowej podróży, książki są zawsze dostępne, gdy potrzebujesz porady i mogą dostarczyć mądrości i posmakować czystej świadomości. Jedna z takich książek jest Transerfing Rzeczywistości

Staram się spędzać czas na czytaniu rano zaraz po przebudzeniu i tuż przed pójściem spać. Przed medytacją Jeśli to pierwsza rzecz, którą robię i polecam możesz zrobić to dla siebie , możesz zacząć cały dzień z czystą głową i uwolnioną wewnętrzną energią.

Użyj cierpienia jako punktu wyjścia
Powszechnie wiadomo, że cierpienie lub ból mogą pomóc nieoświeconej duszy doświadczyć piękna wewnętrznego spokoju poprzez przekroczenie ich emocji i przejście do królestwa wiecznej istoty.

Następnym razem, gdy odczujesz intensywny ból, bądź gotów wykorzystać swoją wiedzę na temat medytacji i duszy, aby przekroczyć ból.

Na przykład, kiedy czujesz się głęboko zraniony przez ukochaną osobę, poświęć chwilę, aby uświadomić sobie, że uczucie cierpienia nie jest tym, kim jesteś, ale tylko czymś, na czym skupia się twoja świadomość .

Potem uświadomcie sobie, że w rzeczywistości jesteście świadomością bólu. Jednak ostrzegam cię, abyś nie mówił głosem mentalnym, aby powiedzieć sobie to (myślenie). Zamiast tego pozwólcie, aby wasza obserwująca świadomość zrealizowała to przez swoje naturalne ja. Ta nagła zmiana świadomości budzi twoją prawdziwą istotę.

Czy rzeczywistość jest iluzją?
Tak długo, jak tylko potrafisz, pozwól swojej świadomości to zrealizować, a będziesz w głębokiej błogości.

dla mnie jest to medytacja. zatrzymaj się w swej przestrzeni
lubię medytować, ale wykorzystuje swój czas, aby ćwiczyć zazwyczaj bardzo sprzyja skoncentrowanej medytacji i prawdopodobnie będziesz mieć więcej udanych medytacji.

Żyj tu i teraz w chwili obecnej w codziennych czynnościach
W codziennych czynnościach masz okazję ćwiczyć życie w chwili obecnej.

Większość z nas spędza czas na myśleniu o czymś innym, niż z całego serca skupiając się na tym, co robimy. Myślimy o polityce, naszych planach w tym tygodniu lub ciekawym wydarzeniu, które wydarzyło się wokół nas. dajemy ważności rzeczom które są znikome są wytworem naszej wyobraźni nie trać czasu to może sie spełnić w 2 procentach… szkoda energii na kreowanie iluzji.

Pozwól sobie aby twoja uwaga była skupiona wyłącznie na doświadczeniu, które masz. Skorzystaj z okazji, aby uświadomić sobie, że nie jesteś swoimi myślami i impulsami, które tęsknią za tobą, aby zrobić coś innego.

Po prostu obejmij to, co robisz i poczuj wyzwolenie, gdy będziesz w pokoju z pięknem rzeczywistości.

uciszyć umysł czytaj i słuchaj co może cię zainspirować duchowo.

Podczas jazdy, ćwiczeń lub wykonywania obowiązków domowych możesz słuchać tych przemówień duchowych przewodników, muzyki. Pamiętaj karmisz dusze tym co słyszysz, wybieraj to co najlepsze dla siebie aby poszerzyć swoje zrozumienie wszechświata i wzrastał duchowo.

Mam nadzieję, że te moje sugestie pozwolą ci głębiej zrozumieć swoje prawdziwe ja i docenić piękno bycia w tobie. w swojej przestrzeni Namaste Joanna