Doceń wartość i wielkość tego kogo kochasz…

Doceń wartość i wielkość tego kogo kochasz…

Wiele jest rozwodów , rozstań w obecnym czasie. jest to zjawisko kryzysów związków, które w nosi w życie nasze niepokój dlaczego ja? Istnieje wiele technik, których możesz użyć, aby usunąć ciemną energię ze swojego związku i pozwolić, aby wasza dwójka była razem, że twój mężczyzna czy kobieta chce z Tobą spędzić resztę życia.
Jakie są Powody, dla których odchodzimy od mężczyzn lub kobiet których kochamy? To Brak miłości, uczucia, dialogu,
Miłość wymaga ciągłej pracy i wzniecania płomienia. Po wielu latach związku nie odczuwamy już motyli w brzuchu, a nasza miłość nieco się ulatnia. Dlatego trzeba włożyć wiele wysiłku, aby nasze pożądanie,pragnienie bycia razem rozpalić na nowo. Nie ma wytłumaczenia dla lenistwa i zaniedbania. Do tego jest potrzeba was dwojgu. Wsparcie, słowa otuchy i pomocna dłoń są nieocenione w różnych sytuacjach w naszym życiu. Właśnie między innymi po to wiążemy się z drugą osobą, żeby była ona dla nas ostoją i twierdzą. Również my pragniemy dawać z siebie jak najwięcej, w końcu na tym polega związek. Miłość to nie tylko seks i mówienie sobie „kocham Cię”. To przede wszystkim przezwyciężanie trudnych sytuacji bycia razem we wszystkim.
Samotność w związku jest gorsza niż samotność poza nim. Wiele związków rozpada się żyjąc razem, ale tak naprawdę obok siebie. Brak rozmów, przytulenia, seksu, wsparcia, a nawet kłótni nie jest zdrowe. Kiedy facet oddala się od nas, my się ewakuujemy się…
Niektórzy nie lubią zmian. Nie potrafią również zaakceptować ich u bliskich osób. Jest to jeden z powodów, dla których kobiety odchodzą, mimo, że kochają…

Niektóre wymagają specjalistycznej pomocy, ale przy dzisiejszych naciskach na grosze rozumiemy, że nie jest to opcja dla wszystkich – dlatego dodałam także techniki usuwania energii, które możesz wykonać z domu!

Otwarcie się na problemy i traumę z przeszłości może pomóc ci poradzić sobie z towarzyszącymi jej emocjonalnymi szkodami – o ile zaufasz osobie, otworzysz swoje serce i duszę.
W przeszłości ukryte są wydarzenia, które wciąż cię prześladują, blokując relacje w nieudanej próbie powstrzymania cię przed ponownym odniesieniem tej samej krzywdy.

Problem polega na tym, że są one podświadome, nie rozmawia się o nich ani nie zajmuje się nimi, ale są pchane głęboko, dopóki nie zapomnisz o bólu.

Ale ten ból tak naprawdę nie jest zapomniany – nadal na ciebie wpływają, właśnie oddałeś nad nim kontrolę..

Chociaż jest to często bolesne i emocjonalne, pozwala wziąć je na własność i podjąć kroki w celu wyleczenia.

Bez tego uzdrowienie będzie trudne, ponieważ zasadniczo „uzdrawiasz w ciemności”.

Na koniec powinieneś omówić te kwestie ze swoim partnerem.

Będziesz zaskoczony, jak wiele z tego, co udostępniasz, rezonuje z nimi, niezależnie od tego, czy doświadczyli czegoś podobnego, czy nie.

Robiąc to, zabierasz negatywną moc ran z przeszłości i robiąc to, oczyszczasz siebie. Ważna jest ważność ale nie twoja tylko Jego albo Jej zastanów się czy osoba będąca z Tobą snowi ważność w twym życiu równowag jest niezbędnym współczynnikiem związku.