dostaniesz prezent od wszechświata kiedy pokochasz siebie bezwarunkowo…

SONY DSC

Nie ma sposobu, abyśmy mogli wymienić wszystkie przeszkody, które możesz napotkać w w życiu , nie mówiąc już o tym, jak je wszystkie naprawić.

Ale jest najlepsze podejście.

Właściwe podejście w obliczu jednej z tych przeszkód polega na postrzeganiu jej … Nie walcz …

Podejmij wyzwanie, aby dowiedzieć się więcej o swoich mocnych i słabych stronach, przybliżając cię do partnera, przyjaciela podczas wspólnego życia i nauki.

Jeśli pozwolisz, by problemy cię przygniotły i zniszczyły wiarę w siebie i siebie nawzajem, grozi ci katastrofa.

Z drugiej strony możesz po prostu wybrać się na kolejną jeszcze trudniejszą lekcję. Jeśli chcesz żyć pełnią życia, nie trać czasu!

kiedy gonisz szczęście jak motyla on ucieka kiedy się zatrzymasz możesz dostrzec jego piękno…

Kiedy faza biegacza i ścigającego rozpoczyna się w relacji podwójnego płomienia , każdy zły ruch może opóźnić lub nawet uniemożliwić ponowne połączenie. Źródło leży w środku nas , nie potrzebujesz niczyjej pomocy.

Daj im przestrzeń; niech pomyślą, dlaczego tak się dzieje. Kiedy przestaniesz biegać za nimi, zmienią skupienie, by nie uciec od ciebie. W tej chwili cała ich energia polega na unikaniu ciebie lub trzymaniu się od ciebie z daleka; ale kiedy przestaniecie gonić , będą mieli czas na przemyślenie także innych rzeczy. Dostaniesz prezent od wszechświata
kiedy pokochasz siebie bezwarunkowo…
Kiedy chcesz, żeby ktokolwiek cię kochał, bardzo ważne jest, abyś zaczął przede wszystkim kochać siebie. Jeśli nie kochasz siebie, jak możesz oczekiwać, że twój odpowiednik zrobi to samo?
Kiedy nie kochasz się wystarczająco, będziesz miał dziurę w sercu. Nikt nie może wypełnić tej dziury oprócz ciebie. Musisz zrozumieć, że kiedy twój bliźniaczy płomień powróci i nie jesteś w stanie osiągnąć bezwarunkowej miłości do siebie, mogą uciec, aby rozpocząć cały cykl ponownie.

Jeśli chcesz, aby twój bliźniaczy płomień przyszedł i został, to jest to prezent, który powinieneś mu dać. Kiedy będziecie pewni siebie, oni również będą w was wierzyć. Namaste Joanna

Scroll to Top