Droga do siebie drogą do Ciebie.

Droga do siebie drogą do Ciebie.

Droga do siebie drogą do Ciebie.

Nie jesteś sam wołanie to echo tysiąca innych serc na świecie.

Znajdź serce i duszę w każdej istocie

.Znajdź serce wszędzie wokół siebie.

Serce znajdziesz głęboko w sobie, każdy dotyk jest dotknięcie duszy i serca.

Gdzie moje serce tam jest mój dom . Słuchamy bicia serca szybujemy pędzimy zwalniamy otwieramy ramiona by objąć miłość w głębi, żeby połączyć się z nią dotknąć uzdrowić. Podaruj tę miłość, poproś i wstąp do Twojego serca, wdychaj to co nowe świerze. Poczuj odnowę w każdym oddechu. Poczuj jak wypełnia cię wdzięczność, łagodna bryza burza życia, wiatr przemiany. Wszystko jest po coś . Z prostotą serca prosisz za czym tęsknisz w czm znajdujesz ukojenie. Nie jesteśmy sami.

Miłość jest w każdej istocie, czeka na słodkie spełnienie.

Pozwól jej się unieść z wiatrem oddechu i sięgnąć wysoko dotykając tych których darzysz miłością i słuchaj dźwięku ich oddechu oni się śmieją i bawią jak Ty rytmem wdzięczności każdego dnia.

Poczuj ich serca jak swoje własne. Serce pełne nadziei, uzdrowiajace, kochajace Oddychajace pełne uczucia niech będzie, to dźwięk miłości i wdzięczności. Niech świat wraz z Tobą wiruje ze szczęścia w tańcu miłości wdzięczności serca. Łączące nas wszystkich ze sobą. Unosimy się na wietrze przemiany i w naszych sercach zakiełkuje ziarenko pokoju słodkiego wyzwolenia. Choć bez kresne jest niebo i ziemia Cudach przyrody woda dociera w najdalszy zakątek , choć promienie słońca świecą wysoko I gwiazdy świecą z gwiazdami jesteś najpotężniejsza o miłości, niedosiegnie jej wiatr, ani ogień, ani księżyc , gwiazdy gdyż jesteś bezwarunkowo piękna Niezgłębioną najpotężniejsza o miłości.