Duchowe uzdrawianie to po podróż duszy do źródła

Duchowe uzdrawianie to po podróż duszy do źródła

Duchowe uzdrawianie jest dla mnie częścią podróży mojej duszy do źródła.

To bogactwo przestrzeni pokoju. To mój Bóg.  To radość i miłość z której czerpię siły by co dzień dzielić się darem, by świadomie oczyszczać przepływ energii boskiej natury w  ludzkich sercach, w stworzeniu, w przyrodzie tam gdzie zaistnieje potrzeba.   By pomóc innym w emocjonalnych problemach i fizycznym niedomaganiach.  Duchowe  uzdrawianie to bezwarunkowa miłość  to współczucie, autentyczność wewnętrznych i zewnętrznych zamiarów aby osiągnąć prawdę w sobie  by zharmonizować całość, która jest w nas. Bóg daje nam łaskę by wyzbyć się ludzkich poziomów ego, pożądania pieniędzy, chciwości nieczystości by osiągnąć prawdę w nas samych.

Znajdź w sobie ten duchowy obszar i pielęgnuj w nim dobre ziarna by z nich wyrosły

kwiaty czystej duchowości.

Czym jet bezwarunkowa miłość?  To najczystsza miłość do innych, nie szuka rodzaju wynagrodzeń  za okazane uczucie jest delikatna, cierpliwa, miła, wrażliwa.  Nie wywodzi sie z decyzji wywodzi sie z serca jest to duchowa świadomość w codziennym życiu nie unosi sie dumą nie jest wyniosła jest cicha i pokorna.

  Serce zatapiając się czując bicie serc oplatuje mnie to jest moc pięknej miłości niczym szelest porannych gwiazd jak krople rosy na spragnioną ziemie jest jak miłość Boga w nas kwiat czystej duchowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *