Duchowość…

Duchowość…

Bycie duchowym jest mylone z byciem doskonałym i świętym. Doskonałość jest niemożliwa dla ludzi, ponieważ naszym przeznaczeniem jest popełnianie błędów i uczenie się na ich podstawie. Duchowość nie polega na wycofywaniu się w stan odpuszczenia. Chodzi o poddanie się niekończącemu się bólowi i znalezienie sposobu na uformowanie miłości i światła.

Chodzi o poddanie się boskiemu źródłu, pozwolenie mu oczyścić nasz umysł z nienawiści, zaniedbania i ego. Każdy człowiek może połączyć się z tym źródłem. Nie zapomnij podziękować Bogu za dzisiaj on nie zapomniał o tobie ręka która pomaga ci wstać jest najważniejsza zanim zdecydujesz być z kimś naucz sie być sam, pozwól sobie być samej/samemu nauczysz się być emocjonalnie nie zależnym..
Aby duchowo wznieść się, uwolnij się od tych samych monotonnych wzorców swojego życia..

Daj sobie szansę na rozwój. Odsłoń swój umysł w nowych środowiskach, aby mógł uczyć się nowych rzeczy…

Daj innym wokół siebie swobodę rozwoju.  Ludzie wokół nas toczą zacięte bitwy i nawet nie pozwalają nam zorientować się w swoich sytuacjach.

Nadal kroczą samotnie, nie szukając pomocy. Zamiast stawać się przeszkodami na ich drodze, powinniśmy zainspirować ich, by wyszli triumfalnie z wojen wewnętrznych.

 Jeśli chcesz połączyć się ze swoim źródłem, musisz najpierw nawiązać swobodną więź z twoim wewnętrznym dzieckiem  czy ono w tobie jest szczęśliwe jak będziesz miał/ła wewnętrzny spokój to będziesz miał go  z innymi wokół ciebie. Jeśli uznasz wielkość innych.  uznają Ciebie 

Ta energia źródłowa napędza nas wszystkich, a to, co robimy, aby zmniejszyć czyjąś energię źródłową, ma również wpływ na nas.

Przestań zastanawiać się nad analizowaniem przyszłości. Przestań też dawać moc swojej przeszłości. Skoncentruj całą swoją miłość i pozytywność w TERAZ, jeśli chcesz wykorzystać energię boskości.

Wydawanie energii na rzeczy, które nie są pod twoją kontrolą, tylko rozlewa ją na rynnę śmierci. Tę energię, którą marnujesz, możesz wykorzystać, aby uczynić swój obecny czas lepszym.

Jeśli masz tak dużo pozytywności w swoim obecnym stanie, twoja duchowa wibracja wystrzeli w niebo i zrównuje się z boską energią wszechświata …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *