Energia duchowa powoduje zmiany w tobie

  • B

Energia duchowa powoduje zmiany w Tobie

Co rozumiemy przez odczuwanie duchowej energii? W rzeczywistości oznacza to wrażenie naszej energii wchodzącej z naszego wnętrza. Ogromna praca nad sobą sprawia, że pragniemy odzyskać  harmonie z  przyrodą  wytwarzającą wyjątkowe wibracje, które nasza dusza interpretuje jako nadprzyrodzone.

Przebywanie i obcowanie z przyrodą jest dla mnie jak spacer z Bogiem . W medytacji odnajduje wewnętrzny spokój ciszę, siłę potęgę świadomości i podświadomości.  Potęga energii przyrody  jest  niewyjaśniona, budzą się w nas  często podświadome uczucia, które  są w nas – te uczucia są spowodowane bezpośrednio przez naszą duchową energię wchłoniętą przez naszą dusze. Czujemy niesamowity wewnętrzny pokój serca, ukojenie, szelest porannych gwiazd.
Odczuwanie energii  jest intensywnym doświadczeniem duchowym i emocjonalnym. Poczujesz się spokojny tak, jakbyś znalazł miejsce, do którego należysz.

Jest to wynikiem rezonującej harmonii między energiami, a duchowymi energiami Twej duszy, a wszechświata. Czujesz  ciepłe odczucia rozprzestrzeniają się po ciele, czujesz każdą krople rosy i deszczu,  szelest  drzew / słyszysz ich mowę/słyszysz szelest skrzydeł ptaszków motyli słyszysz każdy szelest jesteś otwarty by ujrzeć… by poczuć dostrzec , czujesz bliskość stwórcy.  Czujesz harmonię, zwierzęta  nie czują leku i strachu jesteś  ich przyjacielem.

Wszystkie te  symptomy są spowodowane nagłym wzrostem duchowej energii, poczucia piękna i pokoju serca zjednoczonego z rzeczywistością,

Energia duchowa powoduje w nas zmiany
Strumień energii płynący przez czakrę korony może otworzyć możliwości duchowego wzrostu.

To samo dotyczy czakry serca. To może nam pomóc doświadczyć świata z większą miłością i życzliwością, jako że aktywne połączenie z  przyrodą   stymuluje czakrę serca.

To nasza  dusza przychodzi do naszego życia, możemy przyjąć to jako znak, że mamy doświadczyć okresu duchowego wzrostu, a podniecenie i wzrost naszej energii przez naszą  duszę sprawia, że ​​zbliżające się wyzwania stają się urzeczywistnieniem naszych pragnień i marzeń

wytwarzają one wyjątkowe wibracje, które nasza dusza interpretuje i wznosi się na szczyty medytacji. Są to czysto podświadome uczucia, które mamy dane  te uczucia są spowodowane bezpośrednio przez naszą duchową energię wchłoniętą przez naszą dusze. Wszystkie te fizyczne symptomy są spowodowane nagłym wzrostem duchowej energii, której doświadczamy, gdy nasza aura współdziała z  naszą duchowością.

Energia duchowa powoduje zmiany w tobie
To może nam pomóc doświadczyć świata z większą miłością i życzliwością, jako że aktywne połączenie duchowe tworzy harmonie ze wszechświatem.  Świat troszczy się o mnie i wie co dla mnie jest najlepsze.

Scroll to Top