Jak kochać siebie?

Jak kochać siebie?

Kiedy chcemy coś zmienić w sobie, musimy to najpierw zaakceptować, uzdrowić w sobie. Ciągłą praca nad sobą może w tym nam pomóc. Czy trzeba to zaakceptować co sie nam nie podoba?

Wiemy, że to, czemu się opieramy, trwa. Co zatem dzieje się, gdy nie jesteśmy zadowoleni z elementu naszego życia przechodzimy do stanu akceptacji? Czy umiemy to przyjąć to takie jakie jest , lub uwolnić to na dobre?

Kiedy jesteśmy odporni na coś, w rzeczywistości trzymamy. Kierujemy w to naszą energię , myśli nasze są skierowane ku temu.

Nie tylko znajdujemy się w procesie trzymania się, ale także powstrzymujemy część siebie. Kim jesteśmy, kim możemy być i co posiadamy w sobie?

Myślimy, że jeśli coś odrzucimy, to zrozumiemy wszechświat, że tego nie chcemy? Pomyśl jednak, ile wysiłku wkładamy w to, co próbujemy odrzucić? Zamiast to odrzucić pochylamy się w tym kierunku.

Prawo Przyciągania mówi, że stworzymy to, na czym skupimy naszą uwagę, energię. Kiedy skupiamy się na tym, aby czegoś nie chcieć, nadal kierujemy energię w tym kierunku, przybliżając go w ten sposób. Energi dajemy siłę i moc często atakuje nas to zdwojona siłą.

Często wpadamy w pułapkę tego, co nam nie służy?
Im bardziej poznamy nasze wewnętrzny świat, tym bardziej możemy stworzyć to, czego chcemy w naszym życiu. Niektóre zawarte przez nas zamiary zostały ukryte, zamaskowane, stłumione, uciskane, zaniedbywane lub ignorowane. Dlaczego myślimy o kimś , o czymś. Wybieramy to co nie chcemy co nam nie służy?
W rzeczywistości są to części wymagające największej miłości, uwagi i uzdrowienia. Zwykle składają się z części nas samych, których nie chcemy uznać. Nasze myśli obejmuje
Niepewność, strach przed odrzuceniem, strach przed porzuceniem, gniew / wściekłość, frustracja, zazdrość, niechęć, lęk…

Tłumione emocje mogą być niewygodne, ponieważ się ujawniają, ponieważ mogliśmy się dowiedzieć, że nie powinniśmy tak się czuć.

Czasami wstyd może się ujawnić i możemy czuć, że coś jest z nami nie tak.

Jak kochać siebie?
Kiedy pozwolisz sobie wejść do królestwa swoich cieni, zaczniesz zdobywać głębsze zrozumienie i mądrość. możesz leczyć te kawałki. Podobnie jak w przypadku innych lekcji, których mamy się uczyć, gdy twoje uczucia i doświadczenia nasilają się, wszechświat ostrzega cię o tym, co jest gotowe do wyleczenia twój świat – wszechświat cały troszczy się o ciebie.

Jeśli masz doświadczenie, które wyzwala silną reakcję emocjonalną, zadaj sobie pytanie, co próbuje wynurzyć się z twojego wnętrza? Zamiast upychać swoje uczucia, atakować lub próbować zmienić czyjeś zachowanie, aby poczuć się lepiej, zatrzymaj się w tym doświadczeniu.

Wejdź do środka swego wnętrza i zidentyfikuj swoje emocje. Cześć ich. Śledź je . pracuj nad sobą.
Na przykład, jeśli czujesz się odrzucony lub porzucony, co może się zdarzyć?

Czy to odzwierciedlenie doświadczenia, które miałeś w młodszym wieku? Czy to przekonanie o tobie i twojej zasługi na miłość i akceptację?

Czy kochasz siebie i akceptujesz, czy może wpadłeś w negatywną pętlę swojej historii? Czy wstydzisz się swoich uczuć?

Czy je ignorujesz, ponieważ są niewygodne?

Jeśli czujesz się odrzucony, wejdź w uczucie odrzucenia. Dlaczego tak się czujesz? Teraz nie ma czasu na obwinianie kogokolwiek. Nadszedł czas, aby wziąć pełną odpowiedzialność za siebie, wszystkie lekcje życia, i te które przyszedłeś tutaj, razem ze mną aby się uczyć.

Nadszedł czas, aby zaakceptować wszystkie niedoskonałości…

Teraz jest czas, aby się pokochać… Uzdrowić swe wnętrze…
Wcielamy się, by uczyć się konkretnych lekcji. Wszyscy mamy zapewniony czas by to zrobić, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, czego nie chcemy, co następnie napędza nas w kierunku tego, co robimy. To jest podróż. Te lekcje nie mają cię ukarać Tylko nauczyć cię… stworzyć arcydzieło życia.

Są one przedstawione, aby pomóc ci w twoim procesie przemiany. Jeśli nigdy nie doświadczyłeś tego, co ci się nie podoba, nigdy nie robiłbyś ruchów, by wzrastać w nowym kierunku. Doświadczasz tego, ponieważ postanowiłeś nauczyć się nadchodzących lekcji.

Ten wybór oznacza, że ​​masz narzędzia do nawigacji, zarządzania nim i rozwijania się. Weź ster swojego życia w swe dłonie i naprzód odwagi Joanna

My Dear Friend,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *