Jestem dziś wdzięczna za kolejny rok życia

Jestem dziś  wdzięczna za kolejny  rok życia

Jestem dziś wdzięczna za kolejny rok życia

Jestem dziś wdzięczna za kolejny rok życia

Wszystko zaczęło się tutaj od waszego ślubu moi kochani rodzice. Od waszych planów, trudów i wyrzeczeń. W ten piękny dzień mych kolejnych urodzin dziękuję wam z życie. Wdzięczność jest najpiękniejszym kwiatem, które mam w sercu. Dziękuję, że dzięki wam mogę dzielić się swoimi perłami życia które  są jak róże  doświadczeń które sobie cenie.  Niewiele dzieliło mnie od stanu jedności mej duszy i umysłu jasności bez słów wiedzy bez wiary, pewności bez wahania.  Dusza nasza czasem patrzy co robi nasz nieokiełznany umysł. pozwoliłam  sobie na  chwile zgody duszy i umysłu. Radość zamieszkała w moim sercu wraz z wiarą, me serce jest pełne wdzięczności.

Przyjacielu, moja droga przyjaciółko wykorzystaj wiatr- zamiaru, słońce- wiary, by Twój żagiel życia poniósł Cię tam gdzie chcesz.  Każdy z nas jest wyjątkowy, wyjątkowa.

Życie mamy  tylko jedno które  przemija. Wszystkie możliwości mogą przepaść. jeśli  ty sam/ma  nie decydujesz.

Czy pozwolisz sobie mieć – to będziesz miał/ła ..

Jak  pozwolisz sobie być-  to będziesz.

Pozwól sobie- być sobą,

Pozwól sobie takim być – według Twego zamiaru. Wszytko ma swój początek w Twych myślach. Każdy z nas na w sobie unikalne zdolności. Ciało i dusza i umysł musi stworzyć unikalną  niepowtarzalną harmonię. 

Mój  kochany synu, bracie moi  przyjaciele. Dziękuję że jesteście każdemu z osobna.  Czytacie moje refleksje po codziennej medytacji . Pragnę urzeczywistnić  swój zamiar i wydać książki wiem,wiem że jeszcze przede mną droga do pokonania z wami jest łatwiej, czuje jak  mnie duchowo wspieracie moje kochane siostry-za mnie się modlą  i za to jestem wam wdzięczna. Tak bardzo pragnę by moje słowa

były siłą dla was  w przezwyciężaniu trudności  aby myślą być świadomym swej wiary że Bóg każdemu z nad dał pokłady bożej mocy i łaski które są w nas . Tylko jest jedno-  Twój i mój, Jej, Jego  wybór. Każdy z nas na swoją ścieżkę. Nasza- świadomość. Nasze- teraz…Nasz – dziś, bezustanna praca nad sobą by osiągnąć jedność duszy umysłu i ciała. Dziękuję jeszcze raz, że jesteście  dziękuję za tysiące słów wdzięczności dla takich chwil warto żyć. Dalej będę pomagać , bo taka już jestem i dzielić się sercem.