każda chwila zmienia bieg historii dla świata. Każda chwila jest cenna… wykorzystaj ją

każda chwila zmienia bieg historii dla świata. Każda chwila jest cenna… wykorzystaj ją

Każda chwila zmienia bieg historii dla świata. Każda chwila jest cenna… wykorzystaj ją…

Każdy dzień wnosi nam coś do naszego życia,  przypomina nam  jakie jest proste to  porostu działa. Mamy wiele planów, nadziei, mamy swoje cele przedsięwzięcia, wszechświat i los może nas powstrzymać.. popatrz ile wiosen było w twym życiu, ile zmian, doświadczeń , ile poświęcenia by w twym ogrodzie była harmonia.

Mój pobyt i spotkanie z przyrodą z naturą  stał się dla mnie formą medytacji i pozwala mi oczyścić mój umysł i wymyślić nowe pomysły , zaczerpnąć siły, to spotkanie z Bogiem jest jakbym wzieła Boga za rękę który mnie prowadzi .

Obecnie zmagam się z tym, jak mogę zrobić więcej, aby oddać innym, to co otrzymuję  i zmienić świat. Mam nadzieję,  że świat mi  da kilka pomysłów.

Jednak wszechświat ma  lepszy plan. Pomimo to co jest teraz w mnie niema lęku ni strachu. Każdy ma w swym życiu próby, które są nam potrzebne. Pozwól mi napisać moją kartkę z doświadczeniem które było dla mnie nauką, drogowskazem dla drugiego , czy deska ratunku, nadziei. Wszechświat jest synchronizacja jedno z drugim ;- zagapiłam się i skreciłam stopę ;zwlekłam sie z chodnika i    Po około siedmiu minutach czułam, ból  jak moja kostka pulsuje. Byłam   

Sfrustrowana, na siebie poco wyciągam komórke idąc po schodach  chciałam inaczej miałam się zatrzymać by dostrzec to  co niedostrzegałam. Nie miałem wyboru,  musiałam  wrócić do samochodu, żeby zadzwonić do mojej przyjaciółki   czy możemy się spotkać wcześniej.

 Właściwie nie chciałam dzisiaj iść na stację benzynową, w rzeczywistości miałam włączony prawy kierunkowskaz, i skręciłam bez namysłu. Pochwili słyszałam huk , widziałam wypadek wktórym mogłabym wziąć udział wszechświat mnie uchronił. 

Właśnie w tym momencie było tak, jakby ktoś chwycił moja  kierownicę,  poczułem niewiarygodnie silną potrzebę, zjachać na bok aby nagle udać się do  apteki tak szybko, że zapiszczały mi opony, co było dość zawstydzające, co najmniej. Czułam opiekę aniołów , mocy która jest ze mnną

Chwilę siedziałam w samochodzie, odpowiadając na SMS-y i we własnym świecie, nadal pytałem, co mogę zrobić, aby oddać i pomóc światu. Że jestem w dzięczna że jestem… Wziąłem kawałek papieru i zacząłem robić listę rzeczy, które chciałem zrobić, aby pomóc w wolontariacie, rozpocząć nowe projekty lub dotrzeć do innych. Pisać bloga by słowami trafić tam gdzie nie dotrę pochwili przeczytałam Sms który wysłała mi pewna osoba której pomogłam Joanno  jesteś pieknym wspaniałym człowiekiem , radością życia, mądrościa słowa, żywym źródłem , drogą prawdy, ostoją spokoju, aniołem stapajacym po  ziemi  gdzie zawsze zakwitaja kwiaty każdego dnia  kwiaty nadziei w sercu człowieka na lepsze…,, zrozumiałam wiele .. pochwili zapukała w szybe samochodu kobieta  Ciekawe jaki był mój  wyraz bezradności na twarzy i prawie zastanawiałam się, jak wyglądał mój wyraz twarzy,. Opuściłam okno i można było zobaczyć wszystko w mowie ciała tej kobiety  czego oczekiwała co bardzo potrzebowała . Było mi Bardzo przykro powiedziała  mi  ze skruchą w oczach. Naprawdę nie lubię przeszkadzać, ale potrzebuję pomocy. Nie mam co jeść , niemam pracy, nikt mi nie pomoże.. pomożesz mi?

 Przybyłam tutaj, aby pomóc  tej kobiecie Bóg uchronił mnie przed wypadkiem… mam poóc kobiecie niemającej na mleko,na chleb i owoce dla  dzieci ..kochani są trudne czasy musimu pomóc sobie na wzajem… Czasem znajdujemy się tam gdzie jesteśmy potrzebni  byłam tutaj, żeby komuś pomóc, zasłabła młoda dziewczyna udzieliłam pomocy , zapomniałam o nodze zapomniałam o bólu …

 Staram się zrobić coś dobrego i tak się dzieje. Czy jest jakaś szansa, że możesz komóś  pomóc? I usłyszeć słowa wdzięcznośći masz dobre serce anioła ..  Mam nadzieję, że ktoś zrobiłby to samo dla mnie, gdybym był w takiej sytuacji.

Uściskała mnie przed wszystkimi w sklepie i życzyła mi szczęśliwego weekendu majowego… jak pekna jest wdziączność ma wartość jak najpiękniejsze kwiaty, najpiękniejszy wschód i zachód słońca.

Wzajemna pomoc to  uczyć się lekcji, które pomagają nam się rozwijać. Było to częścią naszego planu w życiu, wszechświat działa w taki sposób, aby się upewnić, że się spotkamy. że jesteśmy potrzebni…

Czasem okoliczności losu  zaprowadziły mnie do kolejnej znużonej duszy z prośbą o pomoc.
Ale nie na tym kończy się kontrakty duszy, idzie ona znacznie głębiej.

W rzeczywistości mamy kontrakty duszy z każdą napotkaną osobą, każdego dnia. Z każdą osobą w tym sklepie były inne kontrakty na dusze, abyśmy mogli uczyć się nawzajem.

.

To wszystko się wydarzyło naprawdę . Nikt nie zna wyniku ani nie musimy wiedzieć.  kiedy i gdzie w jakiej sytuacji wszechświat odda tobie tym samym.