każdy z nas jest ważną cząstka wielkości tego który nas kocha…

każdy z nas jest ważną cząstka wielkości tego który nas kocha…

Jak radzić sobie z bólem i depresją ?
Separacja może być losem każdego związku. Jeśli dwoje ludzi pozostanie sobie wiernych przez całe życie, to śmierć jedynie ich może rozdzielić. Wcześniej czy później wszyscy musimy poradzić sobie z separacją z rozłąką. Separacja lub rozłąka w obecnym czasie jest częstym zjawiskiem

Wiele razy może nam sie wydawać, że spotkałeś kobietę mężczyznę co niby jest twym lustrzanymi odbiciem i przyciąga ich zbyt wiele, ale jednak się rozdzielają. To chwila zachwytu, unasienia , euforia gdy przychodzą problemy niknie jak pyłek ….Są to również takie związki z bliźniaczym płomieniem… Nie każdy bliźniaczy płomień jest oddzielny, ale wielu tak. Trudno jest jednemu i drugiemu współistnieć razem.
Ta atrakcja wydaje się dla nich myląca. Rozdzielają się, ponieważ nie chcą pozwolić sobie na ten związek. Bez względu na przyczynę, ból oddzielania dwóch płomieni jest bardzo intensywny i pochłania cię od wewnątrz.

Mówi się, że nie umrzesz z umarłymi. Wszyscy musimy dokończyć nasze życie, a życie w bólu i depresji nie wchodzi w grę. Prawdą jest, że to, co czujesz, jest nie do zniesienia; nie spodziewałeś się, że coś potoczy się w ten sposób; czujesz się roztrzaskany.

Pamiętaj jednak, że to nie koniec twojej historii i twoje życie powinno trwać. Oto kilka wskazówek, jak walczyć z podwójnym bólem oddzielającym płomień:

Ból oddzielania podwójnego płomienia
Smutek może doprowadzić do wyzdrowienia:
Ból może doprowadzić do wyzdrowienia, jeśli na to pozwolisz. Ból pomaga w gojeniu. Nie możesz zapomnieć tego, co czułeś z tą osobą w ciągu jednego dnia. Ale musisz nauczyć się żyć ze smutkiem. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że twój bliźniaczy płomień nie jest już z tobą, ale powinieneś zacząć. żyć…

Zapamiętaj swoją wartość:
Kim jesteś? Nie zapomnij o tym! Jesteś silną ludzką istotą. Uwierz że jesteś wspaniała/ły Musisz iść dalej i żyć swoim życiem, ponieważ oddałeś to życie tylko raz.
?
Czy pamiętasz, jak żyłeś swoim życiem, zanim spotkałeś swój bliźniaczy płomień ? Oczywiste jest, że nie możesz znowu żyć w ten sam sposób, ale możesz odzyskać trochę swojego życia.odzyskać siebie Możesz przynajmniej starać się być jak dawniej.

Przeanalizuj przyczyny rozstania.
Znalezienie podstaw do rozłąki sprawi, że poczujesz się lepiej. Pomoże ci dowiedzieć się, gdzie popełniłeś błąd, co pomoże ci stać się osobą dojrzałą. Oświeci cię też, czy to była twoja wina, czy nie; pomoże ci to wcześnie wyzdrowieć. Uleczyć swoje zranione uczucia. uleczyć siebie wyciągnąć wnioski , lekcje co nas nie zabije to nas wzmocni…Wiem że ból
serca i duszy jest tak intensywny, że obecnie nie możesz cieszyć się niczym, ale jest to godzina. Musisz wszystkiego zrozumieć, droga życia uczy nas i dosięgamy cennych lekcji w życiu. Miałeś ten lub inny związek, by pielęgnować swoją duszę.

Docenienie wszystkich tych zmian sprawi, że poczujesz się trochę lepiej i zrozumiesz, że to było konieczna, abyś był silniejszy. Powinieneś także pamiętać, że to nie jest jedynym źródłem szczęścia w twoim życiu i masz o wiele więcej. może tylko wydawało ci się.
że to był związek z bliźniaczym płomieniem… Mój drogi moja droga
Na koniec – kochaj siebie!
Jest to najważniejszy aspekt leczenia nieudanych związków Kiedy kochasz siebie i innych, nie litujesz się nad sobą. Stajesz się wystarczająco pewny siebie, aby stawić czoła wszystkim trudom życia. Rozpoznaj swoją duszę i przestań być smutny. twórz swoje drzwi serca na nowe nie musisz szukać , gonić to samo przyjdzie do ciebie co wysyłasz i dajesz wszechświatowi jak echo wraca do ciebie,….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *