Kiedy zaczniesz żyć świadomie… wszystko zaczyna być proste i układa się …

Przyjacielu nie warto wkraczać na drogę która nie ma serca wówczas powstaje rozdźwięk miedzy dusza, a umyłem, jeśli poczujesz dyskomfort i przygnębienie wycofaj się… a jeśli poczujesz w podświadomości wewnętrzną radość to znak, że wybrałeś drogę co posiada dusze i serce to poczujesz w swoim wnętrzu. Poszukuj drogi jak dusza zatriumfuje w tobie obudzi się chęć i zamiar… Zostań stałym uczniem i studentem życia…
Masz pasję do znalezienia swoją prawdę i głębsze zrozumienie natury życia. To uczyń to co podpowiada ci podświadomość ,przekształć marzenia w wiarę, że możesz, że chcesz w działanie w tym jest siła. Uczenie się jest procesem ewolucyjnym, co oznacza, że ​​musimy w każdym momencie stać się kimś więcej, ucząc się nowych informacji, narzędzi i podejścia do życia.

Całe cierpienie pochodzi z oporu wobec zmian.

Chęć uczenia się to chęć rozwoju. Uważam, że pomocne jest prowadzenie listy rzeczy, których aktywnie się uczę, i stworzenie strategii dotyczącej tego, jak się tego nauczę świetnie jest trzymać prosty notatnik i długopis pod ręką. Lubię planować czas nauki na mój dzień, a następnie śledzić swoje postępy. Kursy online świetnie nadają się do tego rodzaju rzeczy, a jest o wiele więcej do nauczenia się. Języki, angielski, hiszpański , francuski. Nauka i poszczególne techniki pozwalają kontrolować swoje marzenia… cel i zamiary .. kiedy zaczniesz żyć dla siebie wszystko zaczyna być proste i układa sie automatycznie … nie licz na cud słuchaj głosu serca ale wiedz ze zjesz w świecie materialnym raczki do góry i działaj jesteś wstanie znaleźć dogodna pracę …. nie zatrzymuj się nie licz na cud tyko działaj….

Scroll to Top