Kiedy zaczniesz żyć świadomie… wszystko zaczyna być proste i układa się …

Kiedy zaczniesz żyć świadomie… wszystko zaczyna być proste i układa się …

Przyjacielu nie warto wkraczać na drogę która nie ma serca wówczas powstaje rozdźwięk miedzy dusza, a umyłem, jeśli poczujesz dyskomfort i przygnębienie wycofaj się… a jeśli poczujesz w podświadomości wewnętrzną radość to znak, że wybrałeś drogę co posiada dusze i serce to poczujesz w swoim wnętrzu. Poszukuj drogi jak dusza zatriumfuje w tobie obudzi się chęć i zamiar… Zostań stałym uczniem i studentem życia…
Masz pasję do znalezienia swoją prawdę i głębsze zrozumienie natury życia. To uczyń to co podpowiada ci podświadomość ,przekształć marzenia w wiarę, że możesz, że chcesz w działanie w tym jest siła. Uczenie się jest procesem ewolucyjnym, co oznacza, że ​​musimy w każdym momencie stać się kimś więcej, ucząc się nowych informacji, narzędzi i podejścia do życia.

Całe cierpienie pochodzi z oporu wobec zmian.

Chęć uczenia się to chęć rozwoju. Uważam, że pomocne jest prowadzenie listy rzeczy, których aktywnie się uczę, i stworzenie strategii dotyczącej tego, jak się tego nauczę świetnie jest trzymać prosty notatnik i długopis pod ręką. Lubię planować czas nauki na mój dzień, a następnie śledzić swoje postępy. Kursy online świetnie nadają się do tego rodzaju rzeczy, a jest o wiele więcej do nauczenia się. Języki, angielski, hiszpański , francuski. Nauka i poszczególne techniki pozwalają kontrolować swoje marzenia… cel i zamiary .. kiedy zaczniesz żyć dla siebie wszystko zaczyna być proste i układa sie automatycznie … nie licz na cud słuchaj głosu serca ale wiedz ze zjesz w świecie materialnym raczki do góry i działaj jesteś wstanie znaleźć dogodna pracę …. nie zatrzymuj się nie licz na cud tyko działaj….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *