Kieruj swą rzeczywistością

Kieruj swą rzeczywistością

Kieruj swą rzeczywistością

Kiedy jesteś samotny lub walczysz ze swoim partnerem, czujesz się jakbyś skończył życie. Tak jak cały świat jest przeciwko tobie. Ciągle zapominacie, że w życiu jest coś więcej niż miłość to przyjaźń . Zbyt długo rozwodzisz się nad problemami. To prawie tak, jakbyś wolał być nieszczęśliwy. Grając ofiarę. Ale nie możesz pozwolić sobie na utonięcie w użalaniu się nad sobą. Musisz zostawić przeszłość za sobą i iść dalej, ponieważ ponowne otwarcie starych ran spowoduje, że będziesz więcej krwawić.

Twoja samoocena jest tak niska. ponieważ nie traktują Cię tak, jak na to zasługujesz. Doprowadzają cię do myślenia, że ​​jesteś mniej niesamowity niż w rzeczywistości. Sprawiają, że widzisz siebie w niezdrowy sposób, im mocniej czegoś nienawidzisz, tym więcej spotykasz tego w życiu. To co Cie dotyka myślisz o tym emitujesz energie  niezadowolenia w nadmiarze twoje emocje są silniejsze,  nie panujesz nad tym, stwarzasz nadmierny potencjał kierując to przeciw sobie. Spójrz ile szkodliwych  czynników jest zawartych w negatywnym nastawieniu do życia.

Nie poddawaj się tym rozważaniom. Nie urzeczywistniaj negatywności  myśleniem, nie utwierdzaj leku , strachu przed decyzją,  nie napełniaj mocą tej energii by nie miała nad tobą władzy.

Znajdź źródło siły w pozytywnym nastawieniu do życia , i motywacji  do działania…Kieruj swą rzeczywistością co wybierasz to otrzymujesz.

Odwagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *