Klucze do zrozumienia to modlitwa i medytacja..

Klucze do zrozumienia to modlitwa i medytacja..

Klucze do zrozumienia to modlitwa i medytacja…

każda dusza jest w podróży, którą drogą podróżujesz? Czy słuchasz swej intuicji.

Uczenie się rozpoznawania znaków i rozumienie, jak używać go sam, jest potężnym sposobem na osiągnięcie postępu w kierunku wyższej świadomości.

Czy kiedykolwiek siedziałeś w domu, dbając o własny biznes, gdy nagle doświadczasz myśli, uczucia lub pomysłu, które wydają się znikąd?

To znak, że ktoś próbuje się z tobą porozumieć telepatycznie.

Istnieje wiele nieporozumień na temat telepatii. Nie jest tak, jak to widzisz w filmach.

Wysłanie choćby jednego słowa wymaga dużo praktyki i koncentracji, nie mówiąc już o pojawieniu się głosu w czyjejś głowie, aby przekazać długą wiadomość.

To nie jest magia; to energia i intuicja.

Zamiast wysyłać słowa, wysyłasz im uczucia, myśli lub pomysły, które przekazują przekaz w bardziej intuicyjny sposób.

Osoba, która je otrzymała, doświadcza nagłych emocji lub objawień, o których wiadomo, że w jelitach pochodzą z innych źródeł.

Dzięki praktyce i doświadczeniu mogą nauczyć się rozpoznawać wzór energii i „czuć”, kto wysłał wiadomość, a także ich zamiary.

Rozwijanie tego między dwojgiem nieznajomych wymaga niesamowitego talentu, dlatego nie jest to powszechna umiejętność, z którą się cały czas spotykamy.

Sekret tego leży w naturze twojego połączenia. z naturą.

To dlatego słyszysz ludzi mówiących o „nierozerwalnym połączeniu”, czasami określanym jako Srebrny Sznur – choć jest to bardziej metafora niż dosłowny sznur.

Problem polega na tym, że bez doświadczenia i praktyki, które przychodzą z czasem, możesz mieć trudne zadanie w zrozumieniu, co oznaczają wiadomości.

Jest to dość proste, gdy jest silną emocją. Silne uczucie żalu lub smutku powinno być dość jasne, podobnie jak szczęście i radość.

Ale co z bardziej niejasnymi emocjami i mieszanymi wiadomościami?

Wejdź w medytację – najbardziej przydatne narzędzie to
Klucze do zrozumienia.
Medytacja jest zasadniczo ćwiczeniem mającym na celu połączenie się z wyższą jaźnią i odblokowanie mądrości i perspektywy tej części ciebie, która jest bardziej oddalona od wyzwań codziennego życia. Poproś o światło i łaskę. Medytacja też jest wędrówką.

Twoje połączenie z wyższą jaźnią jest najważniejszym czynnikiem udanej komunikacji . Intuicja napędzana jest bezpośrednio jej mocą.

Pierwszym sposobem, w jaki medytacja jest przydatna w interpretacji, jest uzdrawianie siebie.

Jest to ważny proces, przez który powinieneś przejść.

Polega ona na porządkowaniu każdej z siedmiu głównych czakr w kolejności – odblokowywaniu, aktywowaniu i równoważeniu kolejno.

Wykonując zwiększasz przepływ energii przez ciało subtelne, odblokowując moc światła

Wszystko to pomaga budować moc intuicji, która jest niezbędna wielu duchowych zajęciach…

pracuj nad sobą
Oczyść swój umysł z codziennych obsesji, które zawsze się pojawiają, ćwicząc uważność, dopóki umysł nie opuści myśli. jesteś rzeźbiarzem swej rzeczywistości. wybieraj to co najlepsze dla ciebie… Poproś Boga o światło… otrzymasz

Następnie skoncentruj swój umysł na odczuciu tego, co skłoniło cię w pierwszej kolejności.

Nie próbuj opisywać tego uczucia, po prostu poczuj to przez chwilę. Pozwól energii tworzyć obrazy, dźwięki i obserwuj, jak przechodzi ona twoje ciało .Wyobraź sobie światło słońca, o nap. zdarzenie . kiedy budzę sie o wschodzie słońca wznoszę swe ręce ku niebu czuje jak promienie dają moc matce ziemi i nam wędrowca. kwiatu drzewom daje moc i silę życia nam światło świadomych wyborów życia na petardzie. To moc Tego który był i jest Stwórcy On ma cię w swej opiece zaufaj trzyma za rękę pozwól sobie na szczęście …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *