Kluczem do sukcesu jest Twój własny twórczy umysł!

Moi droga/ mój drogi myśli w swym sercu, jest obrazem jaki jesteś. Człowiek jest tym, co  na jego temat mówi Twórcza Jego Podświadomość . Pozwól sobie zrobić  pierwszy krok w kierunku zdobycia panowania nad własnym życiem.  Poziom świadomości. wrażamy za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Jest bardzo skuteczny w podejmowaniu tysięcy codziennych decyzji. Kluczem do sukcesu jest Twój własny twórczy umysł! Jak myślisz w swym sercu, taki jesteś.

Podświadomość jest umysłem z dołączonym ciałem. Pamiętaj o tym, pozwól sobie   zrobić pierwszy krok w kierunku zdobycia panowania nad własnym życiem. Kluczem do sukcesu jest Twój własny twórczy umysł! Twoja intencja. Podświadomość steruje także Twą osobowością, Twym charakterem, popędami oraz najgłębszymi i najbardziej skrytymi pragnieniami! Jednak to od Twojej Twórczej Podświadomości zależy, czy wzbudzisz zaufanie, czy też podejrzliwość, wiarę czy wątpliwości — czy jesteś taką osobą, którą od chwili poznania wszyscy lubią, czy kimś, kogo uważa się za postać negatywną, z którą lepiej żadnych interesów nie mieć. To nikt inny, tylko Twoja Twórcza Podświadomość umieści Cię tam, gdzie chcesz pozwól sobie otworzyć drzwi sukcesu w twych wyborach. Myśl pozytywnie  przyciągaj co najlepsze nie daj się wyrwać iluzji. Pokochaj siebie i pozwól sobie na miłość twa dusza potrafi znaleźć wyjście z trudnych sytuacji, otaczaj się ludźmi pozytywnymi  zdającymi się cały czas żyć w promieniach letniego słońca… Niektórzy potrzebują kilku dni na poznanie tego bezcennego sekretu. Kluczem do Twojego sukcesu jest Twój własny twórczy umysł! Każdy z nas ma wewnętrzna siłę w sobie.

To siła chcenia i działania.   Bardzo szybko tworzysz sobie jednak swoje własne przekazy. Kiedy myślisz… Wyobraź sobie Siebie prowadzącego samochód, który pragniesz prowadzić… Siebie żyjącego w domu, w którym pragniesz mieszkać… Siebie w harmonii w której czujesz komfort i obfitość.wspominaj zawsze chwile które sprawią Ci najwięcej radości! Niektórzy myślą, że już tego próbowali i im się nie udało. Jeśli Ty też tak myślisz, to zapewniam Cię, że szansa jest jak tysiąc do jednego, że nigdy nie udało Ci się dotrzeć do własnej Twórczej Podświadomości. aby lepiej sobie radzić w życiu — tyle że wszystkim, co zmieniają ci ludzie, jest Świadomość. Tym razem zmienimy Cię aż do samej głębi, do tego miejsca, gdzie naprawdę jesteś i naprawdę żyjesz. To twoja rzeczywistość tu i teraz.

Pozwól sobie na szczęście odrzucisz myśli budzących wszelką negację, wszelkie wątpliwości, wszelkie autodestrukcyjne myśli. Optymizm, pewność siebie, radość, miłość, odwaga, nowe wspaniałe zdolności — wszystko to będzie Twoje, a Twoja droga do bogactwa będzie gładka, prosta i szeroka. Pozwól sobie na wiarę dziecka mówiąc, że bogacenie się wzrastając może być czymś najbardziej konstruktywnym, najzdrowszym, najradośniejszym ze wszystkiego, co kiedykolwiek robiłeś. Pamiętaj największą radością jest bogacić się Twoim własnym, osobistym osiągnięciem, wzrastając w duchowości ponieważ wtedy zdobędziesz znacznie więcej niż tylko pieniądze, satysfakcje wdzięczność to jest cenniejsze niż sama materia pozwól sobie na  Uwolnienie  się od wielu wewnętrznych konfliktów i unikniesz psychosomatycznych przypadłości w rodzaju bólów głowy czy wrzodów układu pokarmowego.  pozbędziesz się sporej części zmęczenia i będziesz potrafił doprowadzić do końca więcej pracy znacznie mniejszym wysiłkiem. Pod koniec dnia będziesz wdzięczny z owocny dzień i  po prostu będziesz miał poczucie, iż w pełni na tę przyjemność zasłużyłeś. by jej marzenia się spełniły, było też potrzebne zrobienie paru rzeczy. Jednak dopiero gdy uwierzyła, iż potrafi sobie poradzić z całą tą sytuacją, zabrała się za robienie tych koniecznych do zrobienia rzeczy. które pragnąłeś.

Obyś był zachwycony pięknem

Scroll to Top