Korzystaj z cudów natury… przyjmij ten dar z Bożych rąk…. świat troszczy się o Ciebie.

Czujesz się połamany, ponieważ chwilowo zapomniałeś, kim jesteś.

Nie przyjmujcie, że obecność wyzwań w waszym życiu wskazuje, że coś jest z wami nie tak. Wyzwania te są niezbędne w twojej drodze powrotu do siebie.
Oddychanie i przebaczenie sobie, pokora  jest kluczem do naszego zdrowia.
ten jest klucz  w  naszych rękach .

Sam  decydujesz o tym działaniu,

Zły stan zdrowia  psychicznego, emocjonalny lub duchowego świadczy o tym, że nie pracujesz nad sobą

Możesz zrobić więcej, poprawić stan swojego zdrowia.

Choroba ma różne cele. Czasami będący jak nauczyciel lub budzenie, pokazujące lepszą ścieżkę, nie zło, które należy zniszczyć, konsekwencją złej karmy lub wynikiem nagromadzonych negatywnych emocji.

Zyskasz lepszą perspektywę całej sytuacji, jeśli szukasz wiadomości, które przynosi ci choroba. Gdy to zobaczysz, staniesz się bardziej upełnomocniony i możesz zmienić wynik. Jeśli chcesz karmę – masz ją.  Kiedy Twój los sterujesz wobec błędów popełnianych przez pokolenia. to Twoja wola co wybierzesz.
To wszystko  nie jest zbiegiem okoliczności  to jest czym żyjesz, to w Twojej głowie jest realizowanie celu,  to zewnętrzny zamiar przyciąga warstwę  Twojego ja. Ster zamiaru  ty trzymasz w swoich rekach zrobisz jak zechcesz urzeczywistnij swoje zamiary.

Kiedy bierzesz ster w swoje ręce, Twoje życie przestaje zależeć od okoliczności. Twoje życie jest jak rzeka , jeśli sam wiosłujesz masz drogę wyboru płyniesz z nurtem..

Korzystaj z cudów natury… przyjmij ten dar z Bożych rąk…. świat troszczy się o Ciebie. Jesteś przecież bozym dzieckiem.

Scroll to Top