Nie licz na lepsze jutro,przeżyj Twoje dzisiaj,

Nie licz na lepsze jutro,przeżyj Twoje dzisiaj,

Nie licz na lepsze jutro,przeżyj Twoje dzisiaj,

Nie licz na lepsze jutro, przeżyj Twoje dzisiaj by było jak najlepsze.

Wczoraj już minęło nie powtórzy się. Nie rozgrzebuj i nie rozpamiętuj błędów co się wydarzyło. Trzeba iść dalej i zaczać odnowa.
Każdy dzień to odrobina narodzin  rzeczy nowych. Blask słońca budzi nas do życia. Daje nam nowe nadzieje. Ufaj nie poddawaj się zwątpieniu rozpal w sercu iskrę nadziei. Wiele razy mamy pokusę się poddać, wiele razy myślisz nie dasz rady .W Tobie  jest moc i siła. W takich okolicznościach mobilizujemy się najbardziej i próbujemy jeszcze raz z nową siłą. Codziennie może się wydarzyć coś co odmieni nasze życie. Bądź wdzięczny za to co masz, a będziesz miał tego więcej.
Pamiętaj sukces nie mierzy się tym co osiągnąłeś ani tym co masz. ale przeciwnościami i przeszkodami nie jednym cierpieniem i wyrzeczeniem. Wszystko pokonałeś odwagą i wytrwałością trzeba być niezwykle mocnym by dotrwać do końca ,nie zwykle wielkim żeby nie odpowiedzieć złem na zło. tylko przebaczeniem, żyj pełnia Życia musi być ciężko żeby było łatwiej. Tu i teraz trzeba się uwolnić od zbędnego bagażu aby zacząć nowe życie nie niszcząc siebie doceń to co masz walcz oto co pragniesz…odwagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *