Manifestacja marzeń – wdzięczność

Manifestacja marzeń – wdzięczność

Wymaga porzucenia rzeczywistości i poczucia, że ​​już masz to marzenie – tak, jak teraz! sięgnij po swoje marzenia Ale słyszę, jak mówisz: „Jak mam to zrobić?” Cóż, zaufaj mi, byłem tam i zrobiłem to, a ten artykuł przedstawi Ci kilka prostych sposobów na porzucenie rzeczywistości

Oczyść się – skakałam od pragnienia do pragnienia jak żaba. Jak dziecko skakające w gumę i zawsze zastanawiałam się, dlaczego się nie manifestuję, ale nie było to dla mnie jasne. Rzecz w tym, że wyobraź sobie, że idziesz do restauracji i składasz zamówienie na pyszny posiłek.

Kelner udaje się do szefa kuchni i oddaje Twoje zamówienie, a następnie oddzwaniasz do niego po raz drugi, ponieważ zamiast tego widzisz inny produkt spożywczy, który chcesz, i decydujesz się zmienić zamówienie. Kelner łaskawie zapisuje zamówienie według Twoich dokładnych specyfikacji, a następnie udaje się do kuchni, aby przekazać szefowi kuchni nowe zamówienie.

Inni klienci delektują się pysznymi posiłkami, a Ty widzisz pikantne posiłki dochodzące z kuchni.

Następnie ponownie decydujesz, że chcesz czegoś innego, zawołaj kelnera i zmień zamówienie po raz trzeci. Tym razem jesteś zdenerwowany, oburzony, bo innym klientom podoba się jedzenie i niesamowita atmosfera, a ty czujesz się lekceważony. Jesteś tu już od jakiegoś czasu, a niektórzy klienci jedli i wychodzili od czasu Twojego przybycia.

Cóż, to nie tak, że Prawo Przyciągania nie działa, problem polega na tym, że brakuje Ci jasności, aby złożyć zamówienie. Twoje zamówienie ciągle się zmienia. Każde zamówienie musi być przygotowane przez szefa kuchni; jednak każda zmiana zamówienia spowalnia dostarczenie posiłku.

Uzyskaj krystaliczną czystość w swoim zamówieniu i wiedz, że Prawo Przyciągania wymaga, abyś był krystalicznie czysty i utrzymywał tę klarowność pomimo tego, co widzisz.
Oto afirmacja, która może pomóc… Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa, że ​​teraz wiem, co chcę zamanifestować.

  1. Zapomnij o tym, co widzisz – teraz sprawy się komplikują. Kiedyś byłam najgorsza w zawieszaniu tego, co widziałam! Ale tu zaczyna się magia.

Należy całkowicie uwolnić się od tego, gdzie się znajdują – czyli ich obecnej rzeczywistości i zanurzyć się w ich krystalicznie czystej pożądanej manifestacji.

Oto dlaczego skupianie się na tym, gdzie jesteś, tylko Cię tam zatrzyma. Składasz nowe zamówienie. Wierzyć w nowe rzeczy! Ile razy idziesz do restauracji i mówisz: „Pokaż mi twoje popękane skorupki jaj, skórki z ziemniaków i wszystkie te okropne rzeczy”.

Są szanse, że nie. Wchodząc do restauracji, skupiasz się na pysznym, apetycznym posiłku, niesamowitej atmosferze, towarzystwie i wszystkich wspaniałych ludziach, z którymi będziesz dzielić ten posiłek, oraz wspaniałej obsłudze. Zatem kiedy skupiasz się na naszej obecnej rzeczywistości – i na wszystkim – nie dopasowujesz się do swojej nowej, wspaniałej, pożądanej manifestacji.

Oto kilka sposobów, których używam, aby zawiesić moją rzeczywistość i skupić się, skupić, skupić się na mojej nowej rzeczywistości:
Po prostu, włącz alarm – nasze mózgi w kółko myślą o tych samych myślach! Możemy jednak użyć technologii, która pomoże nam zapamiętać. Ustaw telefon tak, aby alarmował kilka razy dziennie i przypominał o dostosowaniu się do nowej rzeczywistości.

Oto sprawa, chcemy po prostu przechylić szalę i stworzyć pozytywne uczucia wokół tej nowej manifestacji.
Napisz afirmację i umieść ją w miejscu, w którym będziesz często ją widzieć – użyj karteczek samoprzylepnych i napisz afirmację – możesz nawet ustawić alarm, aby powtarzał afirmację i delektował się uczuciem posiadania nowej manifestacji.
Napisz list/wpis do pamiętnika lub do dziennika wdzięczności o tym, jak niesamowite jest życie dzięki twojej nowej manifestacji.

  1. Pozostań uziemiony i wdzięczny. Często podczas naszych podróży manifestacyjnych schodzimy z równowagi… często stąpamy po ziemi. Wejdź na trawę bosymi stopami, wdychaj róż i wydychaj czerń. To uziemi twoją energię i pomoże ci poczuć się skupionym.

Bądź wdzięczny za rzeczywistość, którą uwalniasz/kontrast. Tak, okazuj wdzięczność za swoje poczucie braku – te uczucia pomogą ci delektować się obfitością finansową, zamożnością i bezpieczeństwem i cieszyć się nimi na głębszym poziomie.

Bądź wdzięczny za czas spędzony z dala od swojego byłego – ten czas pozwolił ci ćwiczyć i poznać Prawo Przyciągania. Teraz, gdy już pokazałeś swojego byłego, wyobraź sobie, co jeszcze możesz stworzyć, jeśli tak zdecydujesz.

Bądź wdzięczny za pracę, która nie była dla Ciebie inspiracją – udało Ci się uzyskać jasność i dowiedzieć się więcej o swoim celu.
UZIEMIAJ CZĘSTO I BĄDŹ WDZIĘCZNY
Nawet bądź wdzięczny swojej nowej manifestacji, tak, zanim ją zobaczysz, bądź za nią wdzięczny…

Jestem teraz bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że mogę cieszyć się moim sportowym samochodem.

Jestem wdzięczna i szczęśliwa za każdy dzień

Za każdy dzień, gdy czuję w sobie radość, miłość, że coś znaczę ja.

Za piękno naszych wspólnych chwil Chcę dziś podziękować wam.

Za każdy dzień, Za miłość i czas w którym odnaleźliśmy nasz sens.

Za radość, za emocję, które odczuwam.

Za piękno i łzy, Chcemy dzisiaj podziękować wam.

Za każdy dzień, gdy czuję, że to wszystko wokół jest po coś.

Że mogę czerpać ze źródeł obfitości, bezwarunkowej miłości wszechświata. Jestem wdzięczna za piękno waszych serc. Dopóki z źródła płynie treść cieszymy się chwilą Wszechobecności w nas.

Dla tego chcę od życia Ciągle uczyć się.

Za każdy dzień, Za miłość i czas.

W którym odnaleźliśmy nasz sens.

Za radość wdzięczność ludzkich serc. Za piękno i łzy podziękować dziś chcę. za kolejny obfitości dzień.

Jestem teraz taka szczęśliwa i wdzięczna, Joanna