Masz w sobie wielką moc, dzięki której dasz sobie radę w każdej sytuacji – musisz jedynie uwierzyć siebie i zaufać Bożej sile, która prowadzi Cię przez życie

Masz w sobie wielką moc, dzięki której dasz sobie radę w każdej sytuacji – musisz jedynie uwierzyć siebie i zaufać Bożej sile, która prowadzi Cię przez życie

Pomimo przeciwności losu  wczuj się w głos wewnętrznej intuicji, który próbuje wskazać Ci najlepszą drogę w życiu.   Wszelkie trudności, otwierając przed Tobą lepsze perspektywy na jutro. Przypominają Ci, że prawdziwa mądrość i wiedza pochodzi z Naszego wnętrza. Uwierz w siebie że masz w sobie wielką moc, dzięki której dasz sobie radę w każdej sytuacji.

Czasem poddajemy się emocji smutku.

Smutek może przybierać wiele twarzy, może pojawiać się jako gniew, strach, żal może być trudny do przejścia.

Smutek jest często emocją, która następuje po stracie, może to być utrata ukochanej osoby, związek, małżeństwo, sen, kariera, a nawet sposób życia. Tam, gdzie występuje poważna strata, żal zwykle pojawia się w różnych natężeniach i poziomach.
Smutek nie dotyczy tylko utraty osoby lub rzeczy, ale także części ciebie,

Często proces utraty powoduje również utratę części siebie, ale ta  zagubiona część ciebie nigdy nie zniknie. W rzeczywistości ta zagubiona część ciebie jest tym, co służy transformacji i odnowie. Nie musisz tego rozumieć od razu, aby utorować drogę do czegoś nowego, nie tyle na poziomie zewnętrznym, co na poziomie wewnętrznym.

Zwykle, gdy coś lub ktoś znacząco odbiega od twojego życia, następuje naturalna transformacja, która prowadzi do zrozumienia siebie, swojego życia i celu na zupełnie nowym poziomie. I to jest coś, co zawsze zostanie ujawnione w czasie. Oto kilka moich porad , które mogą pomóc ci przejść przez uczucia smutku i straty:-
-Pomyśl o tym, co zyskałeś
Ponieważ żal jest związany ze stratą, łatwo jest skupić uwagę na wszystkich rzeczach, które utraciłeś podczas tego procesu.

Na przykład, jeśli straciłeś ukochaną osobę, być może możesz pomyśleć o tym, że zyskałeś nowego anioła stróża lub zyskałeś nową perspektywę życia i śmierci. Być może zyskałeś nowe życie.

Tak samo, jeśli straciłeś karierę, którą przez całe życie pracowałeś, możesz skupić się na tym, że zyskałeś nową możliwość wypróbowania czegoś innego lub zdobycia nowych umiejętności.

To ćwiczenie nie zmieni straty, która miała miejsce, ale pomoże ci zmienić nastawienie, aby skupić się na czymś bardziej pozytywnym, a to pomoże ci poczuć się lepiej.nadszedł czas, aby odciąć się od toksycznych myśli i nałogów, które do niczego dobrego nie prowadzą.  próbuje Ci uświadomić, iż każda zmiana ma swój początek w Twoich myślach. Zmieniając swoje nastawienie do świata będziesz w stanie dostrzec zupełnie nowe możliwości, które przez długi czas mogły być blisko Ciebie i których wcześniej być może nie dostrzegałeś/aś. Niewykluczone, że potrzebna jest Ci wewnętrzna transformacja, dzięki której staniesz się zupełnie innym, lepszym człowiekiem. Pomaga nam odnaleźć właściwą drogę w życiu, doznać wolności, jak również odkryć ukryte w nas talenty i z pomyślnością zrealizować Nasze zadanie na ziemi.

-Pozwól się poczuć lepiej

Kiedy pojawia się bolesna emocja, niemal instynktownie się jej opieramy, ale jest to w rzeczywistości sprzeczne z intuicją. Zamiast tego, im bardziej obejmujesz te bolesne emocje i pochylasz się nad nimi, tym łatwiej jest im pokonać.

To, czemu się opieracie, trwa, co oznacza, że ​​o wiele lepiej jest dać sobie pozwolenie, by odczuwać emocje z całego serca, niż je odepchnąć.

Kiedy pozwalasz, by emocja myła się nad tobą, kiedy dajesz sobie pozwolenie na odczuwanie, to niesamowite, jak szybko to się rozprasza.

Po stracie w twoim życiu ważne jest, abyś poczuł swoje emocje i przeszedł przez ten proces.

W zależności od tego, jaka strata miała miejsce w twoim życiu, możesz również uznać ten rytuał cięcia sznura za pomocny.

-Znajdź przebaczenie
Strata jest zazwyczaj związana z poczuciem winy na pewnym poziomie. Ta wina może pochodzić z obu stron lub ze wszystkich stron sytuacji. Aby uwolnić te uczucia, ważne jest praktykowanie przebaczenia.

Wybacz sobie, przebacz innym i wybacz sytuację. W ten sposób może pomóc ci poczuć pokój w swoim życiu i niedawną stratę, która miała miejsce.

Aby Ci w tym pomóc, oto krótkie ćwiczenie, które możesz wykonać:

Zamknij oczy i połóż rękę na swoim sercu. Weźcie tutaj 3-4 głębokie oddechy, żeby nie myśleć. Powtórz to cicho 7 razy – „Wybaczam ci, przykro mi, że tak się stało, ale wszystko w porządku”.

Po zakończeniu tego ćwiczenia możesz użyć go do wybaczenia komuś innemu w swoim życiu. Po prostu powtórz tę samą frazę, ale dodaj jej nazwę, na przykład: „Wybaczam ci (imię), przykro mi, że tak się stało (imię), ale wszystko jest w porządku.”

Jest to bardzo potężne ćwiczenie, które należy wykonać szczególnie pamiętaj w życiu należy kierować się drogą miłości, która zaprowadzi Cię do szczęścia i spełnienia. że każdy z Nas posiada siłę Twórczą, dlatego sami jesteśmy kreatorami swojego życia. Istnieje w Tobie potężna siła, która pozwoli Ci przezwyciężyć wszelkie trudności i problemy w życiu. Wspiera Cię, abyś nigdy się nie poddawał/a. Masz w sobie wielką moc, dzięki której dasz sobie radę w każdej sytuacji – musisz jedynie uwierzyć siebie i zaufać Bożej sile, która prowadzi Cię przez życie,że potrzebna jest Ci wewnętrzna transformacja, dzięki której staniesz się zupełnie innym, lepszym człowiekiem.