Miłość jest podstawową emocją, która ma największą moc w naszym życiu.

Duchowość .W naszej duchowej podróży podnosimy częstotliwość wibracji naszej energii.

Za każdym razem, gdy wznosimy wibracje, dążymy do oświecenia i celu naszej podróży duchowej.
W niebie nie ma tablicy wyników, którą moglibyśmy sprawdzić. Nie ma oceniania kto jest z nas lepszy piękniejszy..bogatszy, biedniejszy.
Nie ma systemu punktów, nie ma przydatnej małej aplikacji, która może nam powiedzieć, jak sobie radzimy. Nie wiemy
Czy jesteśmy na właściwej ścieżce, wciąż wybieramy, a świat i stwórca troszczy się o nas. Jesteśmy cząstką wszechświata. Zwróć uwagę na nasz poziom energii i zwracać uwagę na oznaki wzrostu w duchowości.
Rzućmy okiem na niektóre znaki, które dostajesz. Od wszechświata i ludzi Jak odczuwasz energię od innych? Jest to wzrost naszej empatii, naszej zdolności rozumienia i doświadczania uczuć innych.

Po pierwsze, zaczynamy zauważać, że silniej odczuwamy emocje innych. W praktyce silniej odczuwamy energie aury innych ludzi i lepiej potrafimy rozpoznać emocje związane z określonymi wzorcami energii. Podnosząc naszą wibrację, zyskaliśmy intuicyjne rozpoznawanie wzorów. Doświadczamy również znacznie silniejszej empatii w naszych duchowych powiązaniach. Pod każdym względem stajemy się bardziej wrażliwi na te emocje. W przypadku silnych połączeń może to oznaczać wzrost telepatii i komunikacji niewerbalnej. Czujemy też silniejszą miłość, ponieważ czakry naszego serca otwierają się dalej i otrzymują zwiększony przepływ energii.
Zauważymy także, że inni ludzie bardziej reagują na nasze własne energie. Nasza aura rośnie w siłę i wielkość, i widzimy, że ma to wpływ na nas. Świat staje się dla nas bardziej uważny, co widzą ludzie, którzy chcą słuchać tego, co mamy do powiedzenia. Dzieci chętnie nas widzą i może się okazać, że zwierzęta stają się bardziej przyjazne. Czują naszą energię i pozytywnie na nią reagują. Ta energia również stanie się bardziej kochająca w naturze. Łatwo jest kochać życie, kochać ludzi i kochać siebie.

Miłość jest podstawową emocją, która ma największą moc w naszym życiu. Ludzie to zauważają. Energia miłości jest niezwykle atrakcyjna. Bądź czujny bo czasami inni są skłonni do ;- Zrzucania swego bagażu,
zauważymy, jak odpadają z naszego życia nieistotne rzeczy.

Aby kontynuować naszą duchową podróż, musimy pozbyć się bagażu, który gromadzimy jako ludzie od innych … każdy z nas nosi swój bagaż mamy wizję nowej ziemi.
Często, kiedy utkniemy i popadniemy w kolejna pułapkę i zbieramy niepotrzebne śmieci do bagażu życia dzieje się tak dlatego, że trzymamy się zbyt wielu rzeczy z przeszłości, które nie mają już żadnego lub żadnego celu. żadnego znaczenia.

Na początku może się to wydawać przerażające, ale kiedy już uwolnimy się od starego bagażu.

Mamy tendencję do odczuwania głębokiej ulgi, gdy nasze wibracje zbliżają nas do oświecenia . kiedy zostawisz wszystko i zaczniesz od nowa niebędziesz rozstrząsywał przeszłości

To są znaki, że wasza wibracja rośnie.

Jeśli zobaczysz te znaki, to wiesz, że robisz postępy na drodze duchowej. i wzrastasz

Scroll to Top