Miłość ma na celu przekształcenie cię w lepszą wersję siebie,

Miłość ma na celu przekształcenie cię w lepszą wersję siebie,

Czasami, gdy przychodzi ktoś, kto nie pasuje do naszego opisu, zamykamy się, tracąc okazję.

Dla tych z nas, którzy doświadczyli poważnego zranienia emocjonalnego i psychicznego w naszym życiu, bratnie dusze pojawiają się jako rodzaj świętej mekki lub „ziemi obiecanej”. Kiedy czujemy się niekompletni, samotni i odłączeni od siebie, ideał miłości bratniej duszy staje się latarnią morską… deską ratunku…Wkrótce zaczynamy szczerze wierzyć, że nasza ukochana/ukochany/na  sprawi, że nasze życie stanie się znaczące… a my odzyskamy swą ważność…to są pierwsze Kroki do tworzenia zdrowych relacji
Łączenie się z kimś i dzielenie się miłością, szacunkiem i współczuciem jest przywilejem, którego niewielu ludzi ma szansę doświadczyć.Tak chciałby każdy z nas Trwał i dążąc do szczęścia…pozwól sobie odkryć marzenie twego serca…

Po tym, jak poczujesz tę natychmiastową iskrę z kimś, rozpala się…jeśli nie nasycisz swojego związku zdrowymi praktykami, takimi jak szacunek, współczucie i empatia.wyrozumiałość, traci sens.

Miłość to nie tylko akceptowanie wad i niedoskonałości. Chodzi o przyjęcie ich i sprawienie, by druga osoba czuła się  kochana.
Każdy może przeoczyć pewne braki w innej osobie, ale w miłości, musisz świętować te różnice i niedoskonałości, aby związek rzeczywiście się opłacał.
Istotne jest, abyśmy nie umniejszali swojej wolności,człowieczeństwa  nigdy nie stracimy ważnych atrybutów niezbędnych do kochania drugiej osoby.
Nigdy nie przejmuj się tym, co inni mają do powiedzenia na temat twojego związku. Zlekceważ ich krytykę, ponieważ tylko perspektywa ma znaczenie, jeśli chodzi o miłość. wdrożenie pewnych środków w celu zapewnienia ich długowieczności.

jak jesteś szczęśliwy w związku, nie ma znaczenia, czy ktoś mówi, że nie jesteś godny miłości, czy twój partner nie jest dla ciebie odpowiedni.

Nie czują tego, co oboje czujecie, i nie widzą, jak się widzicie.

Nigdy nie niszcz związku, ponieważ inni go nie aprobują. Nie kochasz drugiej osoby, aby uzyskać akceptację ze świata.

Powinieneś osadzić tę myśl w swoim umyśle, aby zabić nieporozumienia.

Komunikacja ma ogromne znaczenie w zdrowych relacjach. Każdy terapeuta podkreśla jego znaczenie, ponieważ jeśli nie komunikujesz się ze sobą, praktycznie dystansujesz się od drugiej osoby, nawet jeśli mieszkasz w tym samym pokoju.

Wasze umysły utracą ten psychiczny związek, ponieważ odmówicie dzielenia się swoimi lękami, niepewnością, miłością i innymi myślami.

Nawet jeśli uważasz, że dzielenie się w żaden sposób ci nie pomoże, wypowiadaj się, ponieważ czasami twój umysł nie wie, jakie leki mogą go wyleczyć.

Zaufaj mi, jeśli komunikujesz się ze swoim partnerem i słuchasz tego, co mają do powiedzenia twoje odczucia,zmysły,  miłość między tobą będzie się nasilać dopiero w najbliższych latach.

Zachowaj swoją indywidualność. Nie usidlaj ani nie zniewalaj kochaj to co robi twój partner / partnerka by poczuć się w związku.  bezpiecznym , docenionym a jeśli nie jest tak to wasze bycie razem  Zatrzymuje to twój rozwój duchowy i emocjonalny.

Większość par uważa, że ​​jeśli druga osoba kocha ich za to, kim są, nie muszą już kwestionować siebie.

Zawsze realizuj swoje marzenia, ambicje i odkrywaj nowe horyzonty.

Miłość ma na celu przekształcenie cię w lepszą wersję siebie, a nie zahamowanie rozwoju uzmysłowego.

Zasiej ziarno zaufania w swoim związku i podlewaj je codziennie. Nigdy nie pozwól, aby jego fundamenty osłabły z czasem. Jeśli masz jakieś nieporozumienia lub konflikty, usuń je.

Pary, które chcą tworzyć zdrowe relacje, zawsze rozwiązują swoje problemy przed snem, aby mogły rozpocząć następny dzień od nowa i na nowo.

W głębi duszy wielu z nas wierzy, że jest przynajmniej jedna osoba, która spełni wszystkie nasze potrzeby i pragnienia. W rzeczywistości takie wypaczone przekonania powodują, że tak wysokie wskaźniki rozwodów i dysfunkcji relacji są powszechne w naszych społeczeństwach.

Przede wszystkim ważne jest, aby zrezygnować z iluzji kontroli. Oto budzenie: nie masz władzy nad tym, kiedy, gdzie i jak pojawi się twoja bratnia dusza. Realnie możesz być otwarty i otwarty na spotkanie ze swoją bratnią duszą. Ludzkie ego wierzy, że może kontrolować życie. Ale życie nie może być kontrolowane. Życie jest tak samo mądre, dzikie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *