Mowa ciała

Merydian pęcherza żółciowego szczyt od 23 – 1 godziny połączony z funkcjonowaniem naszej wątroby szczyt jej funkcjonowania jest od 1 – 3 godzin.

Zaburzenia czynności tych organów można zapobiec przez oczyszczanie naszego organizmu z szkodliwych substancji i zalegającej limfy, bakterii, pasożytów. Kiedy usunie się przeszkody uniemożliwiające wątrobie wykonywanie jej pracy  powrócisz do równowagi i zdrowia.

Oczyszczanie organizmu
Jak przygotować miksturę oczyszczająca wątrobę;-
By przygotować zdrowotną miksturę potrzebujemy cztery płaskie łyżki soli gorzkiej ( Epsom), jedną szklankę świeżego wyciśniętego soku z czerwonego grejpfruta oraz 100 ml oliwy z oliwek.

Przez zastosowanie tej mikstury zwiększymy odporność na infekcje mikstura wpłynie  pozytywnie  na  twoją skórę, zmniejszając cellulit.Spróbuj ..

Wszystkie składniki mieszamy i odstawiamy. Kuracja trwa dwa dni. Miksturę oczyszczająca pijemy rano, na czczo, tuż po przebudzeniu. i wieczorem/ znów wypijamy kilka łyków /Kuracje stosujemy przez 2 dni.

Wiele osób pyta jak
jak poznać, że nasza wątroba i pęcherzyk żółciowy wymagają oczyszczenia?

Często
po naszym wyglądzie, zapachu, odczuwaniu bólu w pewnych miejscach, po skórze,
pojawienie się na ciele piegów, czarnych kropek, brązowych plam przy korzeniach włosów, znamion brązowych i brodawek, najbardziej widoczne są na twarzy,po
pionowych zmarszczkach pomiędzy brwiami;
poziome zmarszczki biegnące wzdłuż grzbietu nosa, stanowią objaw chorób trzustki wynikłych w następstwie kamieni żółciowych
tłusta skóra głowy,potliwość i wypadanie włosów pośrodku również jest symptomem schorzeń wątroby i woreczka,

Warto pomyśleć o zdrowiu o Twojej urodzie  zatrzymać się nie wiem czy wiesz , że rożne techniki masażu, dieta pomoże ci zapobiec wielu schorzeniom, Wielu przypadkach ciało  mówi za Ciebie;- Mowa ciała,

wygląd,mówi o zbieraniu wszystkich emocji, w dotyku zebrane złogi, blokady na merydianach.

Dlatego bardzo ważne jest;- bądź asertywny, zadbaj  o spokój wewnętrzny, zastosuj  odpowiednią dietę. Wyciszenie się, samodyscyplina, zdrowy tryb życia pomoże Ci  cieszyć się życiem i zdrowiem….

Scroll to Top