Myśl sercem – kochaj duszą

Myśl sercem – kochaj duszą

Moje medytacje dziś troszkę inaczej

Światło w nas , jest cudem

moc myśli, zmienia wszystko – uwierz miłości , ona uleczy w nas wszystko. Rozczarowanie i bólu,

Radość, oddanie, pokój,

szczęście i miłość – to wszystko jest w nas.

Poczujesz to – zamknij oczy i ciesz się tym uczuciem –

pozwól sobie dryfować. miłość w Tobie, pokazuje kim jesteś.

Myśl sercem – kochaj duszą

czuj – umysłem.

siła wewnętrzna jest w Twoim sercu – podążaj za nią.

Proponuję wam Prostą Medytację Światła

Kiedy ciemno i ponuro na zewnątrz, możemy wpuścić światło do środka.

Zanim wzejdzie słońce by obudzić dzień choć małą chwilę bądź wdzięczny za kolejny dzień że żyjesz jesteś. Połóż rękę na splocie słonecznym i zacznij głębiej oddychać. Możesz wykonać tak jak czujesz leżąc, siedząc na stojąco /np. przywitanie słońca Joga, Tai chi.

Weź wdech i powolutku jak najwolniej weź wydech.

Ta krótka medytacja światła daje mi poczucie do działania. Wyobraź sobie jasne, słoneczne światło które napełnia wszystkie cząstki Ciebie energią do działania z każdym wdechem. Czujesz głębiej w sobie źródło wewnętrznej siły którą masz w sobie zasilasz ją energią natury.. Na wydechu wypuszczaj to światło na zewnątrz inni poczują pokój jakim emanujesz. Zrób co najmniej 10 takich głębokich świetlistych oddechów. Wdychaj nosem wydychaj ustami. Poczuj i „zobacz”. że jesteś wypełniony i otoczony światłem. Masz swoją prywatną słoneczną pogodę na każdy dzień pogody ducha masz w sobie.

W ciągu dnia, gdy poczujesz, że brakuje ci energii, przypomnij sobie że masz światło w środku, połóż rękę na splocie słonecznym i przywołaj to uczucie i obraz z poranka.

Tą medytację stosuje od dziecka ma moc nawet to dziecko poczuło spontanicznie, a tak wiele daje do myślenia. nie traćmy to co dziecięce proste … moc jest w nas czerpmy siłę z natury.

pięknego dnia obfitości Joanna