Nic nie oczekuj nastaw się, na to co najlepsze, a świat wyjdzie Ci na przeciw

Nic nie oczekuj nastaw się, na to co najlepsze, a świat wyjdzie Ci na przeciw

Nic nie oczekuj nastaw sie na to co najlepsze a świat wyjdzie ci na przeciw

  1. Zawsze zaczynaj od tak zwanego „szczęśliwego miejsca”.

Ludzie często o tym zapominają. Zanim w ogóle pomyślisz o ustaleniu intencji lub celów, musisz upewnić się, że jesteś w pozytywnym wibracji „dobrego samopoczucia”, tak aby wyznaczone cele były napełnione tą samą pozytywną energią. Jednym ze sposobów natychmiastowego zwiększenia wibracji jest pomyślenie o jednej rzeczy, za którą jesteś teraz wdzięczny w swoim życiu, bez względu na to, jak duża czy mała. Zrób to, a będziesz zaskoczony, jak szybko Twoja energia zmieni się w pozytywną!

  1. Ustal jasny zamiar skorzystania z pomocy Wszechświata.

Zapisz swoją intencję i powtarzaj ją każdego dnia Z PRZEKONANIEM, aby zasygnalizować Wszechświatowi, że jesteś gotowy na otrzymanie pomocy i wskazówek, których potrzebujesz, aby urzeczywistnić swoją intencję.

  1. Stwórz jasny, mierzalny cel.

Wyjaśnij dokładnie, czego chcesz. Jeśli chcesz zarabiać więcej pieniędzy, ile dokładnie chcesz zarabiać? Jeśli chcesz przyciągnąć związek swoich marzeń, jakie cechy lub cechy posiada ta osoba? Określ jasno, czego chcesz, aby Wszechświat wiedział, co Ci wysłać… a kiedy to otrzymasz, będziesz mógł to rozpoznać!

  1. Twórz potężne afirmację, które wspierają Twoje cele.

Twórz afirmację opisujące, jak będzie wyglądać życie, gdy osiągniesz swój cel. Idealnie powinny również szczegółowo opisywać myśli, które będziesz mieć na myśli i działania, które podejmiesz, aby zbliżyć się do swoich celów. Niech będą krótkie i mocne, pamiętaj, aby używać pozytywnego języka w czasie teraźniejszym i wypowiadaj je codziennie na głos, aby uzyskać maksymalne rezultaty!

  1. Codziennie wizualizuj emocje.

Poświęć nawet kilka minut każdego dnia na wizualizację tego, co chcesz zamanifestować. Najlepszą porą dnia na wykonanie tej czynności jest ostatnie 5 minut przed zaśnięciem! Ponadto, kiedy wizualizujesz, upewnij się, że naprawdę pozwalasz sobie w pełni poczuć wszystkie emocje, których doświadczysz, gdy zamanifestujesz obiekt swojego pragnienia. To znacząco zwielokrotnia Twoje zdolności manifestowania się!

  1. Podejmuj konsekwentne działania, duże i małe, w kierunku swoich celów.

Wszechświat nagradza działanie! Dlatego każdego dnia staraj się podjąć jedno działanie, które nada impuls do tego, co chcesz osiągnąć – a otworzysz drzwi Wszechświatowi, aby przesyłał jeszcze więcej pomysłów na żarówki, „przypadkowych” spotkań i innych nieoczekiwanych możliwości na swój sposób.

  1. Spodziewaj się cudu!

Miej oczy szeroko otwarte na to co dostajesz z kim sie spotykasz. Świat daje ci nowe możliwości i zasoby, które Wszechświat wyśle ​​na twoją ścieżkę, i bądź gotowy, aby wyciągnąć rękę sięgnij po swoje Każdy dzień jest cudem który ty czynisz .

https://www.facebook.com/groups/5965412310237375/