Nie jesteś sam…

Dowód, że jesteś duchowo połączony ze wszechświatem
Istnieją subtelne sposoby, dzięki którym możemy zobaczyć te połączenia, które istnieją przez każdego z nas. Spotykamy ich codziennie. Spójrz na przyrodę ona odradza się jest wiosna… Wiosna… Zmartwychwstanie … Wiara… Wewnętrzną siła… Chcę…. Mogę… Świadomość… Wybór… Asertywność… Kreatywność… xd………

Czy zauważyłeś kiedyś, że wszechświat wysyła ci znak? Prawdopodobnie tak, choć wiele osób je lekceważy i zakłada, że ​​to wszystko w ich głowie.

Mogą to być małe rzeczy, które można zauważyć wszędzie. Istnieje wiele relacji o ludziach, którzy ledwo uniknęli niebezpieczeństwa, ponieważ zauważyli pewien wzorzec lub mieli „przeczucie”,intuicje, że coś jest nie tak.

Mogłeś tego doświadczyć, gdy spotkałeś kogoś po raz pierwszy i pomimo tego, że wydawali się mili, miałeś złe zdanie na ich temat. Później, jak się okazało, wcale nie byli tacy mil

To wtedy wspomnienie z poprzedniego życia pojawia się w twoim umyśle na krótko, zwykle w celu zwrócenia na ciebie uwagi lub ostrzeżenia.

A kiedy wszechświat mówi, powinieneś słuchać. Czasem nie słuchamy tego. słuchamy tego ce zewnątrz , reklam , informacji zewnątrz , czy nie zauważyłeś że często informacje które widzisz i słyszysz działają jak podprogowa uzależniająca moc która działa jak narkotyk na twa przysadkę mózgową , zagaszasz to co jest w tobie wewnątrz

Korzystając z duchowego połączenia ze wszechświatem
Oczywiście komunikacja z wszechświatem nie jest jednokierunkową ulicą. To jest część ciebie, a ty jesteś jej częścią.

Kiedy mówi, powinieneś słuchać.

Kiedy mówisz, słyszy cię.

Opłaca się poświęcić czas na wypowiedzenie myśli, powiedzenie jej, czego chcesz i jak zamierzasz to osiągnąć. Wyeliminować strach, lek ze swojej przestrzeni. to w nas jest wewnętrzną siła odrodzenia w sobie potężnej siły chcenia i działania to TWOJA WOLA CHCĘ, O TO JESTEM TU I TERAZ ….

W ten sposób pomagasz przenieść swoje pragnienia na świat.

Nazywa się to manifestacją i stanowi rdzeń waszego duchowego połączenia ze stworzeniem. Zwycięstwo

Poprzez pielęgnowanie połączenia, można zwiększyć przepływ energii ze światem wokół ciebie, pomaga kształtować ją z własnej woli.

Pamiętaj, że działa to w obie strony – kiedy działasz z negatywną energią, wywołujesz negatywne skutki w swoim otoczeniu.

Ale kiedy ucieleśniacie pozytywną energię i skupicie się na byciu i czynieniu dobra, otrzymacie pozytywne opinie od otaczającego was świata.

To jest podstawa karmy – zbierania tego, co siejesz.

Poświęć więc minutę każdego dnia na rozmowę z wszechświatem i obserwuj, jak twoje słowa przebijają się przez pola energii i znajdują wyraz w świecie.

Scroll to Top