Nie należny szukać miłości ona sama cię znajdzie.

Nie należny szukać miłości ona sama cię znajdzie.

Bądź wdzięczny za wszystko co masz.
Ilekroć zauważysz, że jesteś w negatywnym stanie, bądź radosny. Widzisz, że źle się czujesz. Teraz przynajmniej możesz coś z tym zrobić.

Nie opieraj się temu. Obserwuj to, zaakceptuj i bądź wdzięczny, że to widzisz i nie musisz się go trzymać.

Czy trudno znaleźć miłość?Nie należny szukać miłości ona sama cię znajdzie..
Pamiętaj, że negatywny stan osobowości jest sygnałem wyższego ja lub cokolwiek, co chcesz nazwać wersją ciebie, która widzi z wszechwidzącej perspektywy, że masz przekonanie, które jest niezgodne z tym, o czym wie, że jest prawdziwe. bądź świadomy Po prostu analiza i sygnał złego samopoczucia, może wystarczyć do ponownego podniesienia częstotliwości. Jesteś kochany i uważany! Przez to wyższe ja, Boga, wszechświat . To, co nazywacie, nie ma tutaj znaczenia. Kiedy czujesz się źle, musisz się czegoś nauczyć. Wszechświat pokazuje ci, że musisz się nauczyć, abyś mógł się rozwijać, więc bądź wdzięczny. nie narzekaj.

Tylko sam Ty wiesz, co może służyć tobie i wpłynąć na ciebie jako przypomnienie o świadomym wybieraniu co dla ciebie najlepsze. Tylko ty sam możesz świadomie podjąć decyzję.

Wypełnij swoje życie tym, co sprawia, że ​​czujesz się niesamowicie związany z tym, kim naprawdę jesteś naprawdę.

Bądź szczery wobec tego, co naprawdę ci służy i podnieca, a zobaczysz coraz więcej błogich stanów manifestacji w swoim życiu.
Wiem że
informacje tutaj mogą wydawać się radykalne dla niektórych osób. Warunki mogą być nieznane, a treść prowokuje do myślenia. Wpuść się, użyj innych zasobów, zintegruj to, czego się uczysz. Weź tylko to, co wydaje się właściwe na pewnym poziomie. Puść resztę.

Mamy nadzieję, że masz teraz nowe inspiracje i metody, dzięki którym możesz eksperymentować, aby stworzyć wspaniałe stany bytu. Możesz zanurzyć się w samorealizacji, aby wydostać się ze spirali w dół i głęboko zrozumieć swoje prawdziwe oblicze; możesz użyć swojej wyobraźni, aby stworzyć coraz bardziej błogie stany bytu; możesz przedefiniować złe samopoczucie jako sygnał do nauki i dobrego samopoczucia poprzez ekspansję; możesz wypełnić swoje życie przypomnieniami, które pobudzają cię do radości; lub możesz zrobić wszystkie powyższe.powodzenia… Joanna