Nie ważne co myślisz ważne  o czym.

Nie ważne co myślisz ważne  o czym.

Ta Chwila która trwa może być najlepsza z twoich chwil… Ciesz się życiem i uśmiechnij się… Kiedy bierzesz ster w swoje ręce wiedz jedno, że twój stateczek może odpłynąć w stronę twego przeznaczenia . Pozwól by dobry Bóg  za  rękę trzymał cię i twój ster. Zawsze otrzymasz w to co wierzysz. Twój przyszły los to twoje myśli są twórcą twego losu. Kiedy sam wiosłujesz masz wyboru kierunek, a jeśli się poddałeś nurtowi tylko dryfujesz. Chcesz karmę masz karmę chcesz piękne życie masz życie. To twoja wola i twoje zezwolenie by przechodzić przez doświadczenia  błędów popełnionych. To ty jesteś sprawcą twojej mocy… ty masz prawo wyboru, nie rób nic przeciw sobie słuchaj intuicji.

To ty masz przed sobą warstwę swego świata w którym można zrobić to co zechcesz każdą porażkę możesz zmienić w zwycięstwo …pamiętaj to ty sam  negatywnym stosunkiem  sam malujesz twój świat na czarno. Nie ważne co myślisz ważne  o czym. Zawsze taszczymy za sobą  myśli których nie chcemy  rzeczywiście to wciąga nas  jak bagno. Swoimi myślami jesteśmy w mrocznej rzeczywistości .

Pomyśl że chwila obecna już nie wróci . Czy ją zmarnowałeś? Może ja też ja zmarnowałam? To Mój świat i twój też mnie i ciebie broni, pokazuje nam często nie odczytujemy tych znaków, łudzimy się i czekamy że ktoś, albo coś się zmieni , a to ja i ty my sami  musimy się zmienić by otworzyć  się na nie wyjaśnione  cuda. Pamiętaj to twój świat i mój  Pozbawia mnie i ciebie problemów troszczy się o mnie i o ciebie że będzie mi  i tobie  od dzisiaj żyło łatwiej i przyjemniej  sami swym zamiarem kształtujemy warstwę swego świata to co całą duszą pragniesz to otrzymasz.Pozwól sobie mieć w życiu  nie wyjaśnione cuda pozwól by zaistniał w twoim życiu jeden z nich… tak jak zaistniał w moim…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *