nigdy nie jesteś samotny -Bóg jest z Tobą uwierz mi…

Samotność zwykle czuje się odizolowany i samotny.
Jak sobie z tym poradzić? Są rzeczy, które możesz zrobić, aby złagodzić tę samotność.
Po pierwsze, powinieneś zrozumieć, co powoduje te uczucia.
Tylko wtedy możesz wykorzystać tę samoświadomość, aby rozwiązać samotność nawiązać kontakt z innymi osobami takimi jak ty. Tęsknota za domem za prawdziwym domem wiem co to znaczy.
Główną rzeczą, która powoduje samotność, jest to, że głęboko tęsknimy za domem. Jesteśmy jak ptaki które budują swe gniazda. Jesteśmy dziećmi wszechświata.
Problem polega na energii i świadomości w nas.
W swoich domowych systemach są przyzwyczajeni do określonych wzorów energii i różnych poziomów wibracji emocjonalnych.
Obudź się i odblokuj Wspomnień duszy, nie zrozumiesz, dlaczego?

To sprawia, że ​​czujemy się odizolowani, ponieważ nikt nie pozwolił ci czuć jak byleś dzieckiem mówić o uczuciach nie pozwolono ci Wyrażać słowami emocje i zamykałeś się w sobie…
Objawy przebudzenia
mogą być trudne dla ciebie. bo tego nie znasz i jesteś wyobcowany ponieważ są daleko od siebie,,,
Jeśli cierpisz na samotność  istnieje kilka sprawdzonych rozwiązań, z którymi możesz pracować.

Wszystkie rozwiązania dotyczą twojej misji duszy, ponieważ tutaj znajdziesz najwięcej szczęścia i spełnienia.

Nie ma lepszego lekarstwa na samotność niż obecność innych ludzi, ale zbyt często ludzie, którzy są samotni, próbują rozwiązać ten problem, otaczając się dosłownie kimkolwiek.

.

O wiele lepiej jest mieć jednego przyjaciela, który ma wiele wspólnego z tobą, niż mieć pięćdziesięciu przyjaciół, którzy nie przejmowaliby się mniej rzeczami, które Cię pasjonują.

W dużych miastach często istnieją organizacje, do których możesz dołączyć, aby być otoczonym przez osoby o podobnych poglądach.

Nigdy nie jesteś naprawdę sam, nigdy nie jesteś samotny -Bóg jest z Tobą uwierz mi…   Nawet na środku pustyni bez innej żywej istoty przez setki mil, wciąż jesteś połączony z obecnością stwórcy

 

Łączenie się z wszechświatem,z przyroda czerpanie z jego mocy i oglądanie większego obrazu może pomóc ci spojrzeć na swoje poczucie samotności w perspektywie, zmniejszając moc, jaką ma on nad twoimi emocjami i działaniami.

Scroll to Top