Tak jak nikt nie może jeść za ciebie ani śmiać się za Ciebie tak też nikt, za Ciebie nie będzie żył.

Motywacja i inspiracja… nie chodzą same potrzebują Ciebie Twej kreatywności. Jak masz mocną wiarę to uwierz z całego serca.

Nie trzeba być pisarzem, bajkopisarzem, twórca sztuk teatralnych. Ty masz być twórcą swojego działania, samodyscypliny, kreowania, motywacji, inspiracji, twórczości…. wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą …Tak jak nikt nie może jeść za Ciebie ani śmiać się za Ciebie tak też nikt za Ciebie nie będzie żył…

Czy wiesz, że najważniejsza jest twórczość czynów? Jak widzisz to od każdego z nas wiele zależy, ale my bez przerwy się lękamy bo boimy się utracić to co posiadamy…Dlatego boimy się zmian i rzeczy nowych. Gdybyśmy pragnęli bardziej własnego szczęścia i zadbali o swoje szczęście, budowalibyśmy wspaniałą przestrzeń wokół siebie i  inni z nami  będą  szczęśliwi. Zacznij wszystko czynić co możesz… daj z siebie wszystko, rób o czym marzysz, nie zwlekaj zuchwałość nie jest zła cechą, mają ja geniusze.

 Motywacja i inspiracja… nie chodzą same potrzebują Ciebie Twej kreatywności. Jak masz mocną wiarę to uwierz z całego serca.

Zaufaj Bogu On jest siłą chcenia i działania. Dojdziesz do celu gdy uwierzysz i zaufasz i dasz z siebie wszystko.

Za pewnie lepiej mieć swój cel, niż bez celu stać w miejscu, i czekać na cud w życiu…Owszem może się wydarzyć cud ale jak Ty sam dasz z siebie wszystko w najgorszym przypadku będziesz się cofał….

W życiu nie jest wcale łatwo wątpimy brakuje sił, ślepo wierzymy ufamy , niejeden modlił mówił -że bez skutku ale nie robił nic by iść na przód.Nic nie wymagał od siebie …

Pamiętaj wiele razy człowiek musi upaść by doświadczyć aby dojrzeć.

Mimo wszystko zawsze chwytam Boga dłoń i walczę o swoje marzenia wierząc, że się spełnią zawsze we właściwym momencie, kiedy będę gotowa. Zawsze , uśmiecham się, bo dzień bez twego uśmiechu, bez ciebie, bez nas  to dzień bezpowrotnie stracony….serce które nauczyło się ufać i wierzyć ,potrafi być spokojne ,pośród burz i przeciwności życia……tego doświadczyłam sama …teraz jestem szczęśliwa .

Scroll to Top