Obecność Boga w przyrodzie w naturalnym pięknie , jest tutaj, odpowiada na tęsknotę serca i duszy

Obecność Boga w przyrodzie w naturalnym pięknie , jest tutaj, odpowiada na tęsknotę serca i duszy

Obecność Boga w przyrodzie w naturalnym pięknie , jest tutaj, odpowiada na tęsknotę serca i duszy co naprawdę jest przekazywane i wyrażane poprzez twoje prośby i modlitwy. Możesz pomyśleć, że chcesz, aby twoja firma działała, lub żeby jakiś wynik wydarzył się u pewnej osoby, ale tak naprawdę często chodzi o coś innego. U podstaw waszej prośby leży pragnienie ponownego połączenia się z mocą i obecnością Boga w sobie oraz Moc i Obecność Boga, która istnieje w tym świecie – w ludziach i poza ludźmi, w medytacji, w życiu, w codzienności.

Możecie prosić Boga o łaskę lub cud, ale głębsza prośba naprawdę polega na tym, aby zostać połączonym, ponieważ kiedy jesteście połączeni z Wiedzą w sobie, Bóg może mówić do was poprzez Wiedzę. Wola Boga przemawia do ciebie. To nie jest tak, że Bóg opuszcza wszechświat i szepcze do twoich uszu. To Wola i Intencja Boga, kierowana jest Obecność tutaj na Ziemi, przekazuje wam wiedzę, mądrość.

Ludzie mogą być bardzo zdezorientowani tym, czym jest wiedza, ponieważ myślą o niej w kategoriach psychologii lub rozumienia religii. Ale zasadniczo, Wiedza jest głębszym umysłem w tobie, przez który Wola Boża może się z tobą komunikować i prowadzić.

Bóg nasycił cię głębszym sumieniem – o wiele głębszym i bardziej wszechogarniającym niż twoje sumienie społeczne, które zostało ustanowione przez twoją rodzinę, twoje społeczeństwo i twoje religijne . Jest głębsze poczucie tego, co jest dobre, a co złe, co jest prawdziwe i nieprawdziwe, co jest sprawiedliwe, a co niesprawiedliwe, co wykracza poza wasze uwarunkowania społeczne i oczekiwania innych.
Wola Boga przepływa przez Obecność przepływa przez Wiedzę wewnątrz jednostki i tam się wyraża. Tak jak siła życiowa wyraża się w roślinach i zwierzętach, z każdym uderzeniem twojego serca i każdym oddechem, który bierzesz, Wola Boża przenika wszystko  ciebie i twoje życie.