obojętnie co robisz zrób to pewnie…

Nie ważne co myślisz ważne o czym… Nie należy tłumić emocji należy zmienić stosunek reagowania postrzegania rzeczywistości. Nie potrzebujesz rozmyślać tylko mniej zamiar. Zamiar to nie jest twój wysiłek – to twoje zdecydowanie. Obojętnie co robisz -rób to pewnie.
Nie rozmyślaj tylko nabierz pewności. Po prostu wiem. Wiem nic. Pozostaw tylko spokojna pewność. Pogódź się z porażka myśl tak jak by cel był już osiągnięty. Dziwne To dla ciebie, ale odrzuć nadzieje i marzenia pozostaw gotowość otrzymania sukcesu tego co zamyśliłeś. Pozwól sobie mieć szanse na twój sukces . Na sukces w twoim życiu. Sukces
możemy porównać do nasionka. które zasiewamy w swoim umyśle.

Ważny jest grunt który przygotujesz. żeby ziarnko zaczęło kiełkować w postaci zrealizowanego zamiaru , pielęgnuj to co posadziłeś/łaś w harmonii twego ogrodu życia i twoich zamiarów. Pamiętaj Wszystko co siejesz w swojej przestrzeni ogrodu zostaje i rozkrzewia się to jest dobro i zło wszystko czerpie substancje odżywcze z naszej podświadomości. Myślą możesz zagłuszyć wszystko co zrobiłeś dobrego. Ziemia przechowuje cenne doświadczenia, wszystkie zdarzenia, swoje przekonania i zachowania, zamiary. Tak jest z twoim umysłem. Natomiast kwiat czyli myśl wyda owoc który rodzi się w świadomości. Pamiętaj tylko świadomie podejmiesz ostateczną decyzję jeśli NIE zatruwasz swojego środowiska. toksyczną znajomością, żywieniu swego życia urazą do kogokolwiek, strachem przed przyszłością, lekiem z dzieciństwa, brakiem wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, możesz stracić wszystko. Nie wydasz dobrych owoców jeśli negatywność zagłuszy wszystko. Przyroda nie lubi tracić energii na próżno. Może właśnie dziś jest ten czas , aby odchwaścić umysł, zasiać pozytywne myśli i zebrać obfity plony. energia myśli czyni twa rzeczywistość … Zatem do dzieła!

Scroll to Top