oczekiwania… decyzje…

Istnieje milion powodów, dla których ludzie nie są zadowoleni że mają problemy. Przyczyny te wynikają z negatywnego podejścia do życia
założeń i oczekiwań, decyzji i zamiaru.
Sami sobie postawili ważność tym problema którymi napełniają swe serca… My nie mamy żadnego wpływu na decyzje innych ludzi. Dobrze jest nauczyć się podejść do tego z dystansem i wybrać najlepszą alternatywę, a wszyscy będą zadowoleni.

Jakie są twoje oczekiwania?
Kiedy Oczekiwania są dobre, poprowadzą nas do przodu. Na pewno wielu z nas przy odpowiednim zestawie oczekiwań odniesie sukces we wszystkich swoich przedsięwzięciach, znajdując najlepsze rozwiązania. Niektóre założenia są nawet destrukcyjne dla naszego ducha dla naszego życia uniemożliwiają naszemu umysłowi w stworzeniu rzeczywistość, w której możesz być szczęśliwy. Zapobiegają promieniowaniu twojego ducha pełnym potencjałem. A co najgorsze, są nierealne!
Często zakładamy że możliwości pojawią się znikąd.
Prawo przyciągania naprawdę działa, ale nie bez wysiłku z naszej strony nic dobrego się nie urzeczywistni bez ciebie, bez mnie, bez nas.
Ale w większości przypadków to działanie stwarza szanse, których szukasz.

Faktycznie to ty sam kreujesz swoim szczęściem. Rozszerzasz swojego ducha. Wówczas znajdziesz alternatywę w swoich problemach.
Zakładasz, że ludzie powinni cię lubić.
Wszyscy wiemy, że nikt nie jest doskonały, a nawet jeśli jesteś, nadal nie jest to gwarancją, że ludzie cię polubią. Pozwól sobie być sobą a innym być innym.

Wszystko dlatego, że to nie twoja historia jest ważna dla wszystkich. To ich historia, rozłączenia i niepewność, doświadczeń , traumy uniemożliwiają im zobaczenie w tobie tego, co najlepsze.

Wszyscy mamy prawo lubić i nie lubić tego, lub kogo chcemy. Gdy przestaniesz oczekiwać, że wszyscy cię polubią, możesz być sobą. A ci, którzy naprawdę cię lubią, polubią cię za to, kim naprawdę jesteś naprawdę.
Jak usunąć karmę z przeszłego życia poprzez uniwersalne prawo mądrości?
Nie łódź się że oczekiwanie, że życie będzie sprawiedliwe, brzmi idealnie. Jednak trudna rzeczywistość nie jest i nigdy nie może być. W rzeczywistości życie nie jest ani sprawiedliwe, ani niesprawiedliwe, To my tworzymy swą rzeczywistość są
chwile, w których poczujesz się oszukany lub niesprawiedliwie traktowany. Ale to tylko twoje postrzeganie sytuacji, która nie ma znaczenia bez kogoś, kto by ją nadał.

Oznacza to, że w każdej sytuacji to Ty wybierasz znaczenie i działanie, które zamierzasz podjąć. Będąc wolnym od oceniania sytuacji, możesz stworzyć własną przewagę.

Odbijaj się od każdego niepowodzenia z pro aktywnym nastawieniem, takim, który może uczynić ten świat lepszym miejscem, który tworzy różnicę. Dasz rade tylko trzeba uwierzyć w siebie. Czasem myślę tak jak wielu z was że mnie to przerasta.Tak nie jest moc jest w nas kiedy ufamy i wierzymy. Często oceniają nas inni nikt nigdy nie zadaje sobie sprawy co jest w twym wnętrzu. inni
myślą że wiedzą, co masz na myśli czym się kierujesz.
Ludzie nie są w stanie czytać w twoich myślach ani emocjach tylko dlatego, że to, co myślisz lub czujesz, jest dla Ciebie ważne. I nawet jeśli im to powiesz, nie wszyscy będą dokładnie wiedzieć, co próbujesz powiedzieć.

Popraw swoje umiejętności komunikacyjne, powiedz, co masz na myśli, i powiedz to na kilka różnych sposobów.

Daj innym kilka aspektów, aby spojrzeli na to, co próbujesz powiedzieć, aby mogli zrozumieć ich istotę. Każdy z nas ma jakąś przeszłość własne problemy własny sposób widzenia rzeczy. Kiedy oczekujesz, że zobaczą rzeczy tak, jak to postrzegasz, jest to bardzo irracjonalne i obłudne. Czasem to
co masz na myśli, wydaje się dla ciebie pozytywne, inni mogą to dostrzegać jak krzywdzące mogą to zobaczyć na odwrót. Wszystko zależy tak na prawdę od każdego z nas.

Otwartość na pomysł, jak wyjść z trudnej sytuacji to rozszerza ducha i otwiera umysł na nowe perspektywy.

Wszyscy mamy prawo do naszej osobistej opinii, a czasem te opinie są sobie sprzeczne. Ale to nie znaczy, że któryś z nich się myli. To zależy od tego, w jaki sposób patrzysz jakie jest twoje nastawienie?Zakładasz, często że poniesiesz porażkę.
Jeśli założysz, że poniesiesz porażkę, ostatecznie to zrobisz. wydarzy sie ona w twoim życiu. Nic ne zakładaj a świat zatroszczy sie o ciebie.

Porażki mogą wyglądać przerażająco, ale jeśli zmienisz sposób myślenia na to, co chcesz zrobić, stają się one lekcjami, które przybliżą cię do twoich celów. niema rzeczy niemożliwych wszystko jest w naszych rekach. nasze nastawienie i nadanie ważności …

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top