Oczy są zwierciadłem mówią więcej niż chcesz powiedzieć.

Czy zdarzyło ci się w życiu. że doświadczyłeś przyciąganie magnetyczne między dwojgiem ludzi – czy odczytujesz znaki i objawy?
Czy kiedykolwiek czułeś się przyciągany do kogoś, jak przyciąganie magnetyczne, które skłania cię do lepszego poznania go?
Są dobre i złe strony przyciągania magnetycznego. Z drugiej strony ten rodzaj magnetyzmu może prowadzić do konfliktu – ale z drugiej strony jest to również potencjał do głębokiego zakochania się jak również do przyjaźni.
Przyciąganie magnetyczne między dwojgiem ludzi rzadko jest tajemnicą.

Możesz stwierdzić, czy między tobą, a kimś innym istnieje przyciąganie magnetyczne, zauważając następujące znaki;-

Czujesz się do siebie przywiązany. Bycie blisko nich nie jest świadomą decyzją; to bardziej podświadomym pragnieniem. Masz tę samą energię. Ludzie to zauważają i mówią często że;- Wy dwoje jesteście dla siebie idealni, przeznaczeni dla siebie. Pamiętaj oczy Twoje mówią więcej są oknami duszy. Kiedy masz ochotę zajrzeć głęboko w ich oczy zobaczysz w nich jak wyrażają emocję. Są nimi zaufanie, lub jego brak, bezpieczeństwo, zadowolenie, strach, radość itd. Wiemy o tym doskonale, bo doświadczamy tego każdego dnia.
To to jakbyśmy mogli przekroczyć ograniczenia własnych ciał i pozwolić by dusze dwojga ludzi zetknęły się za pośrednictwem oczu.

Dusza mówi oczami i uśmiecha się spojrzeniem… Oczami udostępniasz więcej niż powinieneś. Kiedy odczuwasz przyciąganie magnetyczne, obniżysz swoją obronę i udostępnisz im więcej, niż zwykle byś czuł.

Nie mamy żadnej kontroli nad swoimi oczami, w odróżnieniu na przykład do ust. Kiedy coś ci się podoba, twoje oczy zdradzają twoje emocje. Nie musisz dostrzec czyjegoś uśmiechu, aby zrozumieć że jest szczęśliwy, twe oczy maja błysk i radość. W tym

zwierciadle naszej duszy możemy dostrzec smutek – emocję którą odczuwamy najmocniej, a którą często staramy się skryć w nich ukryta jest jednak znacznie głębsza prawda.

Nigdy jednak nie powstrzymasz oczu, przed wyrażaniem naszego samopoczucia. Nasze oczy nie kłamią, lecz są oknem do naszej duszy. Pokazują prawdę, nieważne jaką przywdziejemy maskę, nieważne w jakiej sytuacji.
Najlepszym sposobem na poznanie drugiej osoby jest spojrzenie w jej oczy i obserwowanie tego co ujawniają o danego człowieka….Okna duszy: spójrzmy sobie w oczy na nowo

W oczach wyświetlany jest otwarty język ciała, który obejmuje szerokie pozy, wysoki wzrost i dzielenie się osobistą przestrzenią.

Dlaczego silni ludzie przyciągają trudne relacje patrząc w oczy czujesz energie która przejawia się w postaci motyli, nerwowości lub mrowienia. Czasami powoduje również pocenie się.

Niekontrolowany uśmiech. Kiedy twoje wewnętrzne ja jest szczęśliwe, tak naprawdę nie można tego ukryć. Oczy mówią o wszystkim… nie potrzeba wiele mówić… tylko widzieć czuć… Mówimy że to

Strata słów. Kiedy spotykasz się z ukochana osobą lub przyjacielem może być ci trudno mówić jak zwykle, ale na szczęście oboje macie mniejszą potrzebę rozmowy.sami przebywanie razem daje wam poczycie szcześcia…Oczy są zwierciadłem mówią więcej niż chcesz powiedzieć. Dziś wspomniałam o

Przyciąganiu magnetycznym ono może być niebezpieczne… Kiedy pociągasz kogoś tak mocno, może to sprawić, że będziesz działać w sposób, w jaki normalnie byś go nie działał – zwłaszcza jeśli jesteś już w związkach.

Scroll to Top