Od tej chwili zawrzyj pokój ze swoimi wyborami, podejmuj najlepsze decyzje.

Zrobiłeś wszystko, co w twojej mocy, by stworzyć życie, w którym żyjesz, ale teraz czujesz się uwięziony i zdominowany przez swoje nawiedzające cię obowiązki. Dlatego zastanawiasz się, czy powinieneś spróbować inaczej. Czy warto obrać nową ścieżkę życia gdybyś miał szansę? Zawrzyj pokój ze swoimi wyborami, ponieważ to Ty je stworzyłeś.  Jeśli chcesz się uwolnić, możesz. Los jest zawsze w twoich rękach.

Nie powinniśmy się  bać. Jeśli to możliwe, zawrzyj pokój także z przeszłością. Właśnie to sprawiło, że jesteś teraz kim jesteś. I jesteś znacznie silniejszy niż wcześniej.

Od teraz podejmuj najlepsze decyzje. Żyć w teraźniejszości. Czas jest twoim przyjacielem.

Jeśli  Coś  w głębi duszy nie pozwala ci spać lub właśnie się obudziło, abyś również nie spał w nocy. Co to za sekretne emocje, które utrzymują cię przez całą noc? Czy to wściekłość, nienawiść, złość czy po prostu pasja?

Naucz się wyrażać swoje uczucia. Ukrywanie lub tłumienie ich szkodzi ci.

Klucze zawsze były związane z naszym postrzeganiem naszej Ścieżki Życia.

Od teraz podejmuj najlepsze decyzje. Żyć w teraźniejszości, pozwól sobie na śmiałość uwierzenia w bezgraniczne możliwości  twej duszy . Pozwól sobie wybierać wszystko co zechcesz granice sam stwarzasz w twej głowie. Pozwól sobie urzeczywistnić swój cel a wtedy zewnętrzny zamiar  otworzy drzwi  twego marzenia.

Scroll to Top