odkryj swoja duszę – aby stać sie sobą…

odkryj swoja duszę – aby stać sie sobą…

przeznaczenie; to jest miłość. Bycie bratnią duszą to ciągłe łączenie się z inną jednostką, którą bratnia dusza podnosi w różnych czasach i miejscach przez całe życie. Jesteśmy zainteresowani inną osobą na poziomie duszy, nie dlatego, że ta osoba jest naszym unikalnym dopełnieniem, ale ponieważ będąc z tą osobą, w jakiś sposób otrzymujemy impuls, aby stać się sobą. Bratnia dusza Cię uzupełnia jest wypełnieniem przestrzeni .

Czy twoja więź z osobą, którą kochasz, jest połączeniem bratniej duszy? Ile bratnich dusz może mieć jedna osoba? Czy kiedykolwiek znajdziesz swój znów będziesz razem? .

W pewnym momencie wszyscy zastanawialiśmy się co najmniej nad jedną z tych rzeczy. Wszyscy mamy lub najprawdopodobniej spotkamy przynajmniej jedną bratnią duszę przez całe nasze życie, a jeśli będziemy mieli szczęście, połączmy się z naszym Podwójnym Płomieniem. Bratnia dusza to ktoś, z kim czujemy się głęboko związani. Czujemy się, jakbyśmy byli połączeni poza wymiarem fizycznym, czasowym, poza zmysłowym.

Są to ludzie, których dusze uzgodniły przed wcieleniem, że spotkają się w tym życiu. Każdy z nas może mieć wiele bratnich dusz i niekoniecznie są to romantyczne
Połączenie bratniej duszy można poczuć z rodzicem, najlepszym przyjacielem, kochankiem, a nawet nieznajomym! Wszystkie mają przecinać nasze ścieżki i zawsze czynią to z doskonałym uniwersalnym czasem.
Do tej pory musisz się zastanawiać, czym dokładnie jest bratnia dusza i skąd wiemy, kiedy ją poznaliśmy?

Dwie oddzielne energie osiągają większe marzenia
Romantyczne połączenie bratniej duszy
Bratnia dusza to ktoś, z kim czujemy się głęboko związani. Czujemy się, jakbyśmy byli połączeni poza wymiarem fizycznym.

Głębokie połączenie bratniej duszy zwykle nie pozostaje niezauważone; kiedy spotkasz kogoś, kto jest twoją bratnią duszą, poczujesz silne zainteresowanie i pociąg do nich.

Możesz spotkać kogoś i poczuć się tak, jakbyś go znała od lat, ty i twój najlepszy przyjaciel mogliście poczuć się jak siostry lub bracia w poprzednim życiu, może nawet być ktoś, kto wciąż pojawia się w twoim życiu w idealnym czasie i czuje się, jakby był częścią jakiegoś boskiego planu.

Są to wszystkie przykłady ludzi, którzy mogą być bratnią duszą.

Dzięki połączeniu bratniej duszy dwie osoby rozumieją się na poziomie, którego inni nie rozumieją. Bratnie dusze będą się czuły połączone i zatroskane o siebie, nawet gdy będą daleko od siebie i nawet jeśli spotkają się tylko raz.

W naszym życiu jest poczucie celu i silne pragnienie, aby osiągnąć ten cel przez całe nasze życie. Możliwe jest również połączenie bratniej duszy z kimś, kto nie jest częścią twojego normalnego życia.


Mogą być też ludzie, których nigdy nie spotkałeś, ale po spotkaniu poczujesz natychmiastowe połączenie bratniej duszy.

Bratnie dusze, które miały kontakt z tobą z poziomu duchowego lub przeszłego życia, mogą istnieć z bagażem karmicznym. Czasami mogą wywołać w nas silne emocje i zmusić nas do stawienia czoła problemom, które musimy rozwiązać w życiu.

Może to być niewygodny proces i czasami możemy zmusić się do walki z nim, ale konieczne jest stawienie czoła tym konfliktom w sobie i uwolnienie ich, abyśmy nie zanieśli ich ze sobą do następnego życia.

Ważne jest, aby pamiętać, że związek bratniej duszy jest wieczny i nigdy nie zniknie. Bratnie dusze istnieją, aby pomóc nam w naszych duchowych podróżach z bezwarunkową miłością. Umożliwi nam to rozwój i życie z akceptacją i wybaczeniem wobec negatywnych rzeczy, które nam się przytrafiają, abyśmy mogli czuć się bardziej swobodnie.

Chociaż bratnie dusze są powszechnie znane jako głębokie romantyczne związki, to połączenie naprawdę rozpala nasze dusze. Są to połączenia silniejsze i głębsze niż jakiekolwiek inne.

Połączenie zapewnia najwyższą równowagę. Dwie osoby o równym pociągu do siebie i niesamowitych podobieństwach. Spotkanie z Bliźniaczym Płomieniem odmieni twoje życie i natychmiast skieruje cię na drogę do życia zgodnie z przeznaczeniem. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko… odkryj swoja duszę – aby stać sie sobą Namaste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *