Odwagi pokonasz trudności obecnego czasu…zaufaj

Odwagi pokonasz trudności obecnego czasu…zaufaj

za oknami wiosna kolejne święta zwycięstwa światła nad ciemnością … Trwaj tylko w słońcu bo nic pięknego nie rodzi sie w ciemności uśmiechnij się „zmartwychwstanie” to również odrodzenie ziemi, która na zimę zasypia, by obudzić się wiosną… Oczywiście komunikacja z wszechświatem nie jest jednokierunkową ulicą. To jest część ciebie, a ty jesteś jej częścią.

Kiedy mówi, powinieneś słuchać. Kiedy mówisz, słyszy cię. Opłaca się poświęcić czas na wypowiedzenie myśli, powiedzenie jej, czego chcesz i jak zamierzasz to osiągnąć.

W ten sposób pomagasz przenieść swoje pragnienia na świat.

Nazywa się to manifestacją i stanowi rdzeń waszego duchowego połączenia ze stworzeniem.

Poprzez pielęgnowanie połączenia, można zwiększyć przepływ energii ze światem wokół ciebie, pomaga kształtować ją z własnej woli.

Pamiętaj, że działa to w obie strony – kiedy działasz z negatywną energią, wywołujesz negatywne skutki w swoim otoczeniu.

Ale kiedy ucieleśniacie pozytywną energię i skupicie się na byciu i czynieniu dobra, otrzymacie pozytywne opinie od otaczającego was świata.

To jest podstawa karmy – zbierania tego, co siejesz.

Poświęć więc minutę każdego dnia na rozmowę z wszechświatem i obserwuj, jak twoje słowa przebijają się przez pola energii i znajdują wyraz w świecie. Pokonasz trudności obecnego czasu…