pamiętaj liczy się teraz

Zacznij wreszcie doceniać wszystko co masz, nawet i drobnostki ; mieszkanie, samochód, przyjaciele,mąż, żona, dzieci, pies, kot, rybki w akwarium. Pomyśl, jaka twoja druga połówka? Jest wspaniała. Jak wspaniale przeżywać z soba czas, spocząć w ciszy w ramionach, patrząc na gwiazdy na wschody i zachody słońca. Jaką fajną stanowicie parę, zgraną. Macie wspaniały dialog, dzielicie się smutkiem i radością. Jeśli nie to warto się zatrzymać znaleźć czas dla siebie.
Może przeczytaliście wspaniałą książkę, może gdzieś zjedliście wspaniały obiad, dobre ciasto.Napewno przeżyliście nie jedną przygodę. Doceń to co doświadczasz, zrób wspaniałe zdięcia by uchwycić piękne chwile, do których wrócisz kiedy dopadnie Cię smutek i przygnębienie.
Przybliż się do marzeń, kreuj swoje życie według pragnień.Bądź wdzięczny za to co masz .
Zamiast planować i gdybać, rusz tyłek. Jeśli chcesz być szczęściarzem? Rusz się. Sam jesteś kowalem swego życia. Chcesz jechać na wakacje za granicę? Poucz się dziś trochę języka angielskiego. Nie planuj nauki, siądź i to zrób. Ucz się. Łatwe? Nie. Może warto się ruszyć i coś zrobić z życiem?
Pamiętaj, liczy się teraz.

Scroll to Top